DHL Extraliga juniorů (CZ)

HC Olomouc – HC Plzeň 1929

4:6

koniec (0:3, 2:2, 2:1)

09.12.2016, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 25. kolo • Zuzana Spurná cz

Tipsport: 4.3 5.3 1.45

58:54

Do útočného pásma se prohnal Kantner, ani zblízka ale nedokázal puk procedit přes Pospíšila.

57:39

Olomouc právě vstřelila branku!
Jestli je v tomto utkání něco silnou stránkou domácích, pak jsou to přesilovky. Hned po buly mířil přesně za Koláře DENIS ŠŤASTNÝ, který tak zkompletoval hattrick. Asistence: Vítězslav Beutl, Jiří Kališ.

57:28

Adam Novák (PLM) putuje na dvě minuty na trestnou lavici, a to za podražení.

56:38

Eret se protáhl do útočného pásma, kde našel volného Poura. Střela hostujícího útočníka Pospíšilovi sice vypadla, domácí obránci ale rychle dostali puk pryč z pásma.

55:40

Rubner z pravého kruhu posunul puk na modrou Rubnerovi, hostující obránce napřáhl a střílel, mířil ale nad olomouckou branku.

54:27

Plzeň už se radovala z další branky, gól ale nebyl uznán pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

54:18

Miroslav Kuba (OLO) míří podruhé na trestnou lavici. Olomoucký útočník si odpyká menší trest za podražení.

51:50

Beier se dostal do samostatného úniku, těsně před Kolářem ale mířil vedle pravé tyčky.

51:14

Přesilovku Kohoutům jdou! Hanáci přidávají třetí gól v početní výhodě, podruhé v utkání se navíc trefil DENIS ŠŤASTNÝ. Asistence: Miroslav Kuba, Pavel Tomaník.

50:42

Další přesilovka pro Kohouty! Josef Roubal (PLM) si odsedí menší trest za vysokou hůl.

50:10

Aktivní Říčka se znovu sám objevil před Kolářem, mířil ale jen do připraveného plzeňského brankáře.

49:03

Plzeň právě vstřelila branku!
Další rychlý protiútok a další gól v podání Plzně! Na hranici pravého kruhu zůstal nikým nehlídán JAKUB POUR, který tvrdou střelou prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Asistence: Filip Kokoška, Petr Eret.

42:38

Dvouminutovým trestem je tak potrestán Dominik Cach (OLO) a Kohouti se musí znovu bránit.

42:38

Olomoučtí už se radovali z další branky, ta ale nemůže být z důvodu faulu uznána.

35:32

Kohouti dokazují, že se s nimi nevyplácí faulovat. I druhý gól přidávají v přesilové hře, když přesně mířil DOMINIK HAJŠMAN. Asistence: Adam Spálovský.

34:57

Matěj Chalupa (PLM) je potrestán dvěma minutami za podražení.

32:27

Dominik Marek zůstal sám na pravém kruhu a zkusil to z otočky, jeho střelu ale Kolář vyrazil betony.

31:57

Olomoučtí jdou znovu do čtyř! Miroslav Kuba (OLO) míří na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost.

30:15

Ve stejném čase přenechává David Marek své místo mezi třemi tyčemi Tomáši Pospíšilovi.

30:15

Hosté přidávají další gól a zvyšují na nepopulárního bůra pro Olomoucké. Plzeň se znovu dostala do samostatného úniku a z pravé strany mířil přesně za Davida Marka JAKUB VAVŘIČKA. Asistence: Matěj Chalupa, Marek Rubner.

26:38

Kombinace před olomouckou brankou se hostům vyplácí a znovu uskakují domácím do tříbrankového rozdílu. Z těsné blízkosti mířil přesně za olomouckého brankáře MAREK RUBNER. Asistence: Lukáš Kaňák.

25:37

Kohouti jdou do tří! Adam Spálovský (OLO) je potrestán menším trestem za hákování.

24:43

Za menší potyčku za plzeňskou brankou jsou dvěma minutami za hrubost potrestáni Dominik Cach (OLO) a Jiří Stráský (PLM).

23:53

Říčka se v oslabení dostal sám až před Koláře, těsně před brankou byl ale zřejmě podražen. Vylučovat se však nebude.

22:04

Na trestnou lavici navíc míří Dominik Hajšman (OLO), a to na dvě minuty za hákování.

20:56

Kohouti velmi rychle využívají přesilovou hru a snižují náskok Plzně. Odražený puk dokázal doklepnout za Koláře DENIS ŠŤASTNÝ. Asistence: Adam Spálovský.

20:35

Hned na začátku druhé třetiny si zahrají přesilovku Hanáci. Jakub Vavřička (PLM) za olomouckou brankou podrazil Kubu, a tak míří na dvě minuty na trestnou lavici.

19:41

Tohle už s Kohouty příliš dobře nevypadá. Z nenápadné střely k pravé tyči, která zřejmě propadla olomouckému brankáři výstrojí, se prosazuje MATĚJ CHALUPA. Asistence: Pokorný.

17:58

Husták prosprintoval do útočného pásma, z pravé strany ale nápřahem trefil jen připraveného Koláře.

13:08

Do útoku se prohnal Kokoška s Kaňákem, před Davidem Markem si párkrát prohodili puk a Kokoška z levé strany střílel, olomoucký brankář ale kotouč vyrazil.

12:10

Kokoška s jedním ze svých spoluhráčů vyšachovali těsně před brankářem olomouckou obranu, v rozhodující situaci ale mířil Kokoška těsně vedle levé tyčky.

10:05

Během několika sekund to hosté zkusili hned třikrát! Dvakrát ale mířili trochu mimo vytyčený cíl, třetí střelu od vrcholu kruhů zblokovali bránící hráči.

08:17

První přesilovku zápasu si zahrají hosté! Marek Husták (OLO) si před vlastní brankou počínal za hranicí pravidel, a tak je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

06:39

Hosté těží z důrazu před brankou a po střele PETRA ERETA uskakují Kohoutům už do dvoubrankového rozdílu. Asistence: Josef Roubal.

03:04

Po levé straně prokličkoval do útoku Tomaník, který se na levém kruhu ještě kličkou zbavil protihráčů a mířil k levé tyči, trefil ale jen konstrukci Kolářovy branky.

01:07

Tak to je velmi rychlý začátek ze strany Plzně. Hosté se udrželi v útočném pásmu, až před Davida Marka si sjel JAKUB POKORNÝ, který zblízka mířil ke vzdálenější tyči. Asistence: Matyáš Kantner.

4:6

Góly a asistencie: 21. Šťastný (Spálovský), 36. Hajšman (Spálovský), 52. Šťastný (Kuba, Tomaník), 58. Šťastný (Beutl, Kališ) – 2. Pokorný (Kantner), 7. Eret (Roubal J.), 20. Chalupa (Pokorný), 27. Rubner (Kaňák), 31. Vavřička (Chalupa, Rubner), 50. Pour (Kokoška, Eret)

HC Olomouc: Marek David (31. Pospíšil) – Spurný, Spálovský, Kališ, Beutl, Škoda – Husták, Cach, Říčka, Hajšman, Beier, Marek Dominik (C), Tomaník, Jelínek, Šťastný, Kuba.

HC Plzeň 1929: Kolář (Zeman) – Kačena, Staněk, Váchal, Kaňák, Novák, Krystl (C), Pokorný – Kantner, Stráský, Hanzlík, Vavřička, Pour, Chalupa, Roubal J., Kokoška, Roubal D., Eret, Rubner.

Rozhodca: Vrba – Kleprlík, Komínek