Tipsport extraliga (ČR)

BK Mladá Boleslav – HC Olomouc

4:3

koniec po predl. (0:0, 3:3, 0:0 - 1:0)

09.12.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 28. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav) cz

Tipsport: 1.82 4.65 3.45

40:46

Vyloučení na straně HC Olomouc – menší trest za držení hole dostal Juraj Mikúš (OLO).

38:48

Hanáci si navíc zahrají početní výhodu. Dvě minuty za podražení totiž dostal Jiří Kurka (MBL). Bude se hrát 71 sekund čtyři na tři.

37:59

V obranném pásmu Olomouce se do sebe pustili Marek Trončinský (MBL) a Tomáš Fořt (OLO), ale nakonec k žádné rvačce nedošlo. Oba hráči dostali menší tresty. Trončinský za nedovolené bránění, Fořt za hrubost.

26:49

Kohouti se ale budou 47 sekund bránit ve třech. Dvouminutový trest za podražení dostal Jakub Galvas (OLO).

25:36

Zdá se, že zatím ne, Boleslavští si totiž zahrají druhou přesilovku v zápase, kterou si vykoledoval Martin Látal svým rychlým průnikem do pásma. Byl hákován Jiřím Ondruškem (OLO), jehož čekají dvě minuty za trestné lavici. Olomoucký obránce hákoval.

21:35

První přesilová hra pro Mladou Boleslav. Za držení protihráče dostal dvě minuty Alex Rašner (OLO).

12:05

Poměrně přísné vyloučení, ale nic naplat, domácí se budou znovu bránit. Za nedovolené bránění dostal dvě minuty Tomáš Hyka (MBL). Po komerční přestávce tedy následuje přesilovka Olomouce.

03:49

První přesilovku zápasu zápasu si zahrají díky své aktivitě Kohouti. Za podražení byl na dvě minuty vykázán Petr Vampola (MBL).

4:3

Góly a asistencie: 21. Štich (Látal), 28. Musil (Klepiš, Trončinský), 29. Lenc (Musil, Hyka), 62. Látal (Hanzlík, Klepiš) – 31. Holec (J. Mikúš), 33. Matai (Burian), 39. Škůrek (Skladaný, J. Knotek)

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Halász) – Štich, Stříteský, Hanzlík (C), Kurka, Trončinský, Holub – Látal, Vampola (A), Jonák – Lenc, Musil, Hyka – Žejdl, Urban, Orsava – Pabiška (A), Klepiš, Pospíšil.

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík (C), Ondrušek (A), Jaroměřský, Matai, Rašner, J. Galvas – Laš, J. Knotek (A), Skladaný – Holec, T. Mikúš, J. Mikúš – Strapáč, Ostřížek, Eberle – Herman, Fořt, Burian.

Rozhodca: Petružálek, Pražák – Lhotský, J. Svoboda

Diváci: 2 487