10.12.2016, 02:30 • United Center, Chicago • Martin Penker cz

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou. (05:24:03)

1. Antti Raanta (NYR) 26 zák., 0 gólů, 100%
3. Scott Darling (CHI) 36 zák, 1 gól, 97,3%

Marián Hossa (CHI) 0 + 0, 0 střel, čas na ledě: 20:08
Michal Rozsíval (CHI) 0 + 0, 0 střel, čas na ledě: 19:04
Richard Pánik (CHI) 0 + 0, 3 střely, čas na ledě: 13:43
Marek Hrivík (NYR) 0 + 0, 1 střela, čas na ledě: 13:57
Dnešní utkání je za námi. Dnes jsme byli svědky vyrovnaného utkání, ve kterém jsme se jediné branky dočkali až v prodloužení, když se dokázal prosadit střelou z mezikruží Nick Holden.

Střely na branku: 26 – 37

60:55

60:55 Nick HOLDEN - 0:1

60:55

Rangers právě vstřelili branku!
Hosté rozhodují utkání už v první minutě prodloužení! NICK HOLDEN převzal kotouč v mezikruží a následnou střelou k bližší tyči nedal Darlingovi sebemenší šanci! Asistence: Derek Stepan.

60:14

Kreider tak dlouho držel kotouč v útočném pásmu, až o něj přišel.

60:01

Ani ve třetí třetině jsme se branky nedočkali a na řadu tak přichází prodloužení, případně poté samostatné nájezdy.

60:00

59:15

Kotouč skončil v ochranné síti. Vhazovat se bude po pravici Darlinga.

58:29

Oddechový čas pro domácí.

58:29

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Darlingem.

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:03

Kreider střelou z mezikruží trefil jen jednoho z obránců.

56:11

Staal vyslal na branku jedovatou střelu z mezikruží, kterou ale Darling s menšími problémy dokázal vyrazit mimo tři tyče.

55:42

Další ofsajd. Tentokrát na opačné straně kluziště.

55:26

Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

54:48

Stepan vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus ale Darling v pohodě chytil.

54:36

Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou gólovou akci směrem dopředu.

54:03

Komerční přestávka.

54:02

Panarin se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus ale ztečoval jeden z obránců do ochranné sítě.

53:28

Fast střelou z velkého úhlu branku vůbec netrefil.

52:42

Momentálně se hraje velice vyrovnaný hokej a vypadá to, že se dnes žádné branky nedočkáme.

52:18

51:38

Keith se dostal ke střele z levého kruhu, ale jeho pokus ztečoval jeden z obránců mimo tři tyče.

50:35

Jeden z domácích hráčů jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

50:16

49:54

Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.

48:45

Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho. Pánik to ale nevyřešil vůbec dobře, neboť nedokázal ani přihrát a ani vystřelit.

48:02

Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

47:45

Ofsajd domácích. Hra se tak přesune do středního pásma.

47:17

Miller střelou od modré příliš nevyděsil Darlinga.

46:43

46:13

46:00

46:00 Slovenský útočník Marián Hossa po dvou jesličkách vsítil gól, který nebyl uznán kvůli velice těsnému ofsajdu.

46:00

Marián Hossa teď dokázal sice vstřelit branku. Ta ale po následném prozkoumání videa nemůže být uznána z důvodu těsného ofsajdu!

45:42

Hartmanovu střelu z levého kruhu dokázal zablokovat jeden z obránců.

44:57

Staal se dostal nadvakrát ke střele z mezikruží. Darlinga ale překonat nedokázal.

44:26

Klein střelou od modré branku minul.

43:35

Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

43:06

Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Raantou.

42:31

Desjardins vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus ale Raanta v pohodě chytil.

42:13

Grabner nahodil kotouč na branku soupeře od modré čáry a Darling raději podržel kotouč ve své lapačce.

41:56

Hrivík střelou z pravého kruhu branku minul.

41:33

Hrivík jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

40:51

Krüger poslal nepřesnou přihrávku před branku od levého mantinelu a kotouč tak skončil jen v rohu kluziště.

40:05

Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:23.
Druhá třetina je za námi. Ani ve druhé periodě jsme branku neviděli. Oba týmy se dostali do dvou velkých šancí, ale opět úřadovali brankáři. Stav utkání je tak po dvou třetinách 0:0 a uvidíme, zda se alespoň v závěrečné třetině dočkáme nějaké branky.

Střely na branku: 10 – 11

40:00

39:11

Pánik se dostal ke kotouči těsně před Raantou, kterého ale následnou střelou prostřelit nedokázal.

39:00

Poslední minutka druhé třetiny.

38:27

Keith tak dlouho váhal se střelou z vrcholu levého kruhu, až následně poslal nepřesnou přihrávku k jednomu ze svých spoluhráčů.

37:57

Domácí musejí začít odznova, neboť hosté dokázali kotouč vyhodit z vlastního pásma.

37:28

Vyloučení v týmu New York Rangers (Jimmy Vesey – 2 min., vysoká hůl).

36:28

Hartman střelou z poměrně velkého úhlu branku přestřelil.

35:46

Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho na jejímž konci byl Fast. Jeho střelu ale dokázal Darling fantasticky vyrazit mimo tři tyče!

35:17

Obrovská skrumáž hráčů teď vznikla v brankovišti domácích. Gól z toho ale není!

34:30

Zuccarello ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.

33:45

Domácí jsou momentálně aktivnějším týmem a svého soupeře přehrávají.

32:12

Domácí to skvěle vykombinovali v útočném pásmu. Pánik ale následnou střelou z mezikruží trefil jen tyčku Raantovy svatyně!

31:38

Fast se snažil poslat kotouč před branku od levého mantinelu. Nakonec se mu to ale nepodařilo, neboť do jeho přihrávky vložil hokejku jeden z obránců.

31:01

Pánik se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu. Jeho povedený pokus ale dokázal Raanta vyrazit mimo tři tyče.

30:41

30:07

29:39

Holden napřáhl ke střele z vrcholu pravého kruhu. Jeho tvrdý projektil ale dokázal Darling chytit.

29:11

Hosté se vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

28:22

Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

28:07

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Patrick Kane – 2 min., vysoká hůl).

27:47

Kane byl tvrdě sražen jedním z hostujících hráčů za brankou soupeře, ale rozhodčí vylučovat nebude.

26:48

Panarin střelou z mezikruží trefil pouze jednoho z protihráčů.

25:37

Skjei vyslal na branku střelu z obrovského úhlu. Jeho pokus ale Darling vyrazil pouze ke Kreiderovi, který ale následnou střelou z první trefil jen brankáře domácích.

24:13

Hartman se dostal ke střele z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus ale Raanta dokázal vyrazit mimo tři tyče.

23:52

Posunutá branka domácích. Vhazovat se bude po levici Darlinga.

23:42

Hjalmarsson střelou z levého kruhu branku přestřelil.

23:14

Pirri promáchl těsně před Darlingem a kotouč se tak dostal jen k jednomu z hráčů v červeném dresu.

22:21

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

21:35

Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

20:48

Hosté ztratili kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.

20:05

Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:32.
První třetina je za námi. Branku jsme zatím neviděli, ale blíže k ní měli spíše domácí, kteří se dostali do dvou slibných šancí. Ani jednu z nich však nedokázali přetavit v gól a stav utkání je tak po první třetině bezbrankový.

Střely na branku: 9 – 12

20:00

19:02

Miller tvrdou střelou z bezprostřední blízkosti vyzkoušel pozornost Darlinga, který ale kotouč dokázal vyrazit do ochranné sítě.

19:00

Poslední minutka první třetiny.

18:12

Forsling se už už dostával do samostatného úniku. Na poslední chvíli ho ale dojel jeden z obránců a kotouč mu vypíchl z čepele.

17:20

Hra je momentálně dost přerušovaná a už delší dobu jsme neviděli žádnou větší šanci ani na jedné straně.

16:47

Rasmussen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho následně ujal jeden z hostujících hráčů.

16:32

Miller se dostal s kotoučem středem kluziště ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale dokázal ztečovat jeden z obránců do ochranné sítě.

16:06

15:44

15:31

Kane převzal kotouč v mezikruží, ale místo střely volil ještě přihrávku, která se mu příliš nepovedla a hrát tak mohou hosté.

14:31

Fast se dostal ke střele z vrcholu pravého kruhu. Jeho pokus mířený k levé tyči ale skončil vedle.

13:57

Grabnerovu střelu z pravého kruhu zablokoval jeden z obránců.

13:21

12:42

11:57

Anisimov se dostal ke kotouči těsně před Raantou, kterého ale následnou střelou mířenou ke vzdálenější tyči překonat nedokázal.

11:26

Rasmussen střelou z mezikruží branku vůbec netrefil.

10:40

10:38

Kotouč skončil mimo kluziště. Vhazovat se bude před Raantou.

09:35

Desjardins se zničeho nic dostal ke kotouči v mezikruží. Jeho následný bekhendový pokus ale dokázal Raanta vyrazit mimo tři tyče.

09:15

Desjardins ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.

08:05

Forsling dostal nabito na modrou čáru, ale jeho střelecký pokus zablokoval jeden z protihráčů.

07:27

Panarin napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale Raanta dobře viděl a kotouč tak dokázal vyrazit do rohu kluziště.

06:55

Kane vyslal na branku střelu z mezikruží. Jeho pokus ale skončil vedle pravé tyče Raantovy branky.

06:40

Odražený kotouč od zadního mantinelu Raanta raději přikryl svou lapačkou a počkal, až rozhodčí zapíská.

06:12

Pánik jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj vzápětí přišel.

06:04

05:48

Zuccarello vyslal na branku střelu z velkého úhlu, se kterou Darling neměl větší potíže.

05:11

05:11 Raanta neskutečným zákrokem vychytal Panarina!

05:11

Panarin se dostal spolu s Kanem do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný poslal přesnou přihrávku do pravého kruhu na hokejku Patricka Kanea, který ale následnou střelou z první trefil pouze místo, kde se nacházela lapačka Raanty!

04:58

04:24

03:45

Lindberg se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale Darling pohodlně vyrazil mimo tři tyče.

03:26

03:02

Hayesovi nevyšla střela z vrcholu pravého kruhu a kotouč tak doslova daroval na hokejku jednoho z protihráčů.

02:15

01:37

Domácí dokázali kotouč vyhodit z vlastního pásma a hosté tak musejí rozjet novou akci směrem dopředu.

01:26

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Michal Rozsíval – 2 min., hrubost).

01:04

Panarin bekhendovou střelou z levého kruhu nenadělal Raantovi příliš problémů.

00:27

Hartman se ocitl s kotoučem zcela osamocen před Raantou. Ten však jeho následný střelecký pokus dokázal skvělým zákrokem vyrazit do rohu kluziště.

00:05

Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned kotouč nahazují do útočného pásma.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Chicago Blackhawks: Darling (L. Johansson) – B. Campbell, Keith (A), Hjalmarsson, Forsling, Rozsíval, T. van Riemsdyk – P. Kane (A), Anisimov, Panarin – Hossa, Krüger, Hartman – Pánik, Rasmussen, Motte – Tootoo, Hinostroza, Desjardins.

New York Rangers: Raanta (Lundqvist) – Girardi, McDonagh (C), Holden, M. Staal (A), Klein, Skjei – Zuccarello, Stepan (A), Kreider – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Fast, Pirri, Hrivík – Jensen, Lindberg, Jooris.

Rozhodčí: Rehman, Sutherland – Knorr, Pancich.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

New York Rangers – Chicago Blackhawks 3:5
Chicago Blackhawks – New York Rangers 2:3
New York Rangers – Chicago Blackhawks 0:1

New York Rangers

New York Rangers se momentálně nachází v tabulce Východní konference na třetí příčce se sedmatřiceti body. Po osmadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 18 výher v normální hrací době, 1 prohru po nájezdech a 9 proher v normální hrací době. Venku zatím New York Rangers odehrál třináct zápasů, ze kterých 8x vyhrál v normální hrací době a 5x prohrál v normální hrací době.

Chicago Blackhawks

Chicago se momentálně nachází v tabulce Západní konference na první příčce se sedmatřiceti body. Po osmadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 10 výher v normální hrací době, 7 výher po prodloužení či nájezdech, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 8 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Chicago odehrálo patnáct zápasů, ze kterých 7x vyhrálo v normální hrací době, 4x vyhrálo po prodloužení či nájezdech, 2x prohrálo po prodloužení či nájezdech a 2x prohrálo v normální hrací době.

Chicago Blackhawks – Arizona Coyotes 4:0
Chicago Blackhawks – Winnipeg Jets 1:2
Philadelphia Flyers – Chicago Blackhawks 3:1
Chicago Blackhawks – New Jersey Devils 4:3 po prodloužení
Chicago Blackhawks – Florida Panthers 2:1 po nájezdech
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejprestižnější hokejové soutěže NHL mezi Chicagem Blackhawks a New Yorkem Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.