Chance Liga (CZ)

HC Dukla Jihlava – HC Stadion Litoměřice

2:1

koniec po predl. (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)

10.12.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 33. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86) cz

Tipsport: 1.43 5.2 4.99

62:28

Jihlava si zahraje přesilovou hru, jelikož Martin Ondráček sevřel puk rukou, což je samozřejmě v nesouladu s pravidly.

Na vyloučení: 5-7.
Vyšší tresty: 3-3.

59:50

V témže čase dostává útočník Filip Hanták desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

Na vyloučení: 5-8.

57:50

Stoklasa se dobrým průnikem dostal až mezi kruhy, a už byl tváří v tvář Šindelářovi, když jej podrazil Aleš Pavlas. Diváci poté s napětím očekávali, zda sudí pískne trestné střílení, protože Stoklasa byl v zakončení, ovšem jsou z toho dvě minuty pro obránce hostí.

Vyšší tresty: 3-2.

54:16

Další komplikace pro Duklu. Filip Seman je vyloučen na dvě minuty za hákování, kterého se dopustil před svojí brankou.

Na vyloučení: 5-6.

46:21

Filip Stoklasa si nabruslil přes modrou a před levým kruhem byl zastaven Jindřichem Barákem, který jde ven na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-6.

38:08

Oba aktéři pěstního souboje, domácí Patrik Danišovský i hostující Ondřej Kopta, dostávají 5 minut a do konce utkání za hrubost.

Na vyloučení: 4-5.

36:05

Až za 35 vteřin vyprší Jerglův trest, bude hrát Dukla 51 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři, jelikož René Piegl se před svojí brankou provinil hrubostí.

Vyšší tresty: 1-0.

35:31

Protiútok domácích tři na jednoho ve vlastním oslabení šel vyřešit lépe, než přihrávkou vedle Stoklasy, nabízejícího se u levé tyče. Ale Dukla si vybojovala alespoň přesilovou hru, protože Martin Ondráček se provinil nedovoleným bránením.

Na vyloučení: 4-4.

34:40

Jihlavští hokejisté se navíc budou bránit, když dvě minuty za příliš mnoho hráčů dostává domácí lavice. Trest si půjde odpykat Aleš Jergl.

Na vyloučení: 4-3.

26:11

Semana před brankou potáhl Matěj Bažant a dostává dvě minuty za nedovolené bránění, kterým domácímu forvardovi znemožnil lépe zakončit.

Na vyloučení: 3-3.

17:59

Říha s Kajínkem dokázali dostat puk po mantinelu od své branky, vzápětí na ně navázal Aleš Jergl, kterého u mantinelu v souboji o puk fauloval Martin Ondráček a dostává dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 3-2.

16:14

Krátce po buly se Šidlík již napřahoval k další střele, ovšem nedojde k ní, neboť Richard Diviš dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 3-1.

08:05

Vlastimil Bilčík si poté ještě u klece něco vyříkával s Ondřejem Koptou, a z vyříkávání to rázem byla šťouchanice, ve které domácí obránce položil útočníka Litoměřic na led. Oba dva jdou ven za hrubost.

Na vyloučení: 2-1.

00:46

První vyloučení zápasu. Filip Stoklasa ve středním pásmu poslal na led Milana Valáška, který odchází na střídačku za pomocí lékaře a spoluhráče Lukáše Nedvídka. Domácí útočník dostává 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest za něj odsedí Lukáš Jícha.

Na vyloučení: 1-0.

2:1

Góly a asistencie: 60. Zeman, 63. Říha (F. Seman, Protasenja) – 35. M. Ondráček (Hanták)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Kajínek, Říha, Dundáček, Bilčík, Szathmáry, Šidlík, Dobrovolný (C) – Jergl, F. Seman (A), Důras – Protasenja, Stoklasa, Březina – Diviš, Zeman, Čachotský (A) – Jícha, Danišovský.

HC Stadion Litoměřice: Šindelář (Michajlov) – Jebavý, J. Šulc, Bažant, Pavlas (C), Barák, Piegl, Š. Havránek – Švagrovský (A), Rubeš, Pletka (A) – Valášek, Nedvídek, Jaroslav Kalla – Loskot, Hanták, M. Ondráček – R. Pilař, Miškář, Kopta.

Rozhodca: Trombík – Měkýš, Otáhal