3:4

koniec po predl. (1:0, 2:2, 0:1 - 0:1)

11.12.2016, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • 29. kolo • Lukáš Holán cz

Tipsport: 2.38 4.2 2.53

HC Oceláři Třinec předvedli v tomto utkání velký obrat, kdy prohrávali již 0:3. Nakonec se svěřenci kouče Kýhose radují z výhry 4:3 po prodloužení. Pro domácí je to velká rána, když zápas neodehráli vůbec špatně, ale tohle je hokej.

Hvězdy utkání: Jaroslav Janus – Šimon Hrubec (18:10:34)

64:52

64:52 Kamil KREPS - 3:4

64:52

Třinec právě vstřelil branku!
Třinec vítězí v dnešním utkání. Rozhodující branku vstřelil v oslabení po přihrávce Daniela Rákosa, Kamil Kreps.
Asistence: Daniel Rákos.

63:51

Oceláři se dostávají z pásma. Verva musí znovu najít cestu před Hrubce.

63:37

Oddechový čas pro domácí. Po time-outu budou mít domácí jedinečnou šanci utkání zlomit ve svůj prospěch.

63:37

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Vladimír Dravecký – 2 min., sekání).

63:21

Martin Hanzl v další velké šanci pohořel. Hrubec nyní drží svůj tým nad vodou.

62:06

Střela Tomáše Pavelky skončila v ochranné síti. Vhazování před brankářem Třince.

61:18

Famózní akci domácích nekončí gólem! Šimon Hrubec předvedl skvělý zákrok a naděje na ukončení utkání zmizely.

60:49

Robin Hanzl se dostával do zajímavé pozice. Jeho střela byl ovšem sražená.

60:22

Třinec se dostává do tlaku a motá svého soka v pásmu.

60:01

Oceláři v třetí části vyrovnali na 3:3. Verva se sice držela, ale Třinec má přeci jen obrovskou sílu v ofenzívě. Diváci budou svědky nervydrásajícího prodloužení, které započne čtyřsekundovou přesilovkou hostů.

60:00

59:12

A další vyhození domácích daleko od Januse. Třinci se přesilovka nedaří podle představ.

58:38

Velmi nepřesná rána Rostislava Marosze. Litvínov se v klidu osvobodil.

58:04

Oddechový čas pro hosty.

3:4

Góly a asistencie: 13. M. Hanzl (R. Hanzl), 21. V. Hübl (Kubát, Gula), 25. R. Hanzl (M. Hanzl, T. Pavelka) – 31. M. Doudera (Hrňa, Irgl), 39. Kreps (Irgl), 42. Kane (Nosek, Adamský), 65. Kreps (Rákos)

HC VERVA Litvínov: Janus (J. Hübl) – Kubát, Gula, Sörvik, T. Pavelka, Z. Sklenička, F. Pavlík, Kokeš – Lukeš, V. Hübl (A), Gerhát – J. Černý, R. Hanzl (A), M. Hanzl – Trávníček (C), J. Šimeček, M. Hořava – Jurčík, Válek, Dufek.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, Hrabal, Krajíček, M. Doudera, Nosek, Bartko – Hrňa, Marosz, Petružálek (A) – Adamský (A), Kane, Irgl (C) – Rákos, Kreps, Dravecký – J. Sýkora, Špirko, Martin Růžička.

Rozhodca: Hradil, Svoboda – Ondráček, Kokrment