Talianska Seria A

ACF Fiorentina – U.S. Sassuolo Calcio

2:1

koniec (2:0)

12.12.2016, 19:00 • Stadio Artemio Franchi • 16. kolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon) cz

Tipsport: 1.62 4.15 5.5

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (21:01:57)
Je dobojováno! Fiorentina nakonec udržela vedení vybudované v první půli a Sassuolo porazila nejtěsnějším možným rozdílem. Necelých dvacet minut před koncem zápasu sice Francesco Acerbi snížil na rozdíl jediného gólu, v závěru už se ale Neroverdi ani nedostali k závěrečnému tlaku, a všechny tři body tak zůstanou ve Florencii.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 23:12.

90+6

90+5

V poslední minutě nastavení Fiorentina vybojovala ještě jeden rohový kop, o vítězství domácích už není sebemenších pochyb.

90+4

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Hrvoje Milić.

90+3

Nikola Kalinić za příliš okaté zdržování hry ještě vyfasoval žlutou kartu.

90+3

Střela Mazzitelliho postrádala razanci a míč navíc mířil přímo do míst, kde stál připravený Ciprian Tătăruşanu.

90+2

Andrea Consigli musel ukrýt balon ve své náruči před dotírajícím Kalinićem, domácí svého soka momentálně k ničemu nepouštějí.

90

Nakonec to bude hned pět minut!

89

V závěru druhé půle je hra hodně rozkouskovaná, což hraje do karet spíše Fiorentině. Nechme se překvapit, kolik minut sudí Fabbri nastaví.

88

Domácí kapitán Gonzalo Rodríguez se skácel k zemi po ostrém souboji s Defrelem, jemuž byl následně odpískán útočný faul.

87

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Carlos Sánchez.

86

Ten ale neměl dlouhého trvání a fotbalisté Fiorentiny následně vybojovali další roh, po němž se ke střele dostal Milan Badelj, který ale vypálil vysoko nad.

84

Bernardeschiho centr nakonec žádné nebezpečí pro Consigliho neznamenal, Sassuolo se bez problémů ubránilo a pomalu může založit další protiútok.

83

Domácí vybojovali rohový kop, s jehož exekucí samozřejmě vůbec nespěchají.

82

Námi sledovaný zápas už se pomalu, ale jistě, chýlí ke svému konci, Acerbiho trefa ale vykřesala Sassuolu plamínek naděje. Nechme se překvapit, co nám přinese závěr zápasu.