Primeira Liga

FC Arouca – Rio Ave FC

0:2

koniec (0:0)

12.12.2016, 21:00 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca (kapacita: 7.000 diváků) • 13. kolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.86 2.8 2.77

Dlouhou dobu to vypadalo, že tento zápas skončí bezbrankovou remízou. V posledních minutách se hostům podařilo vstřelit dvě branky, přesněji jednu, neboť úvodní gól zápasu si Arouca vstřelila sama. Domácí dohrávali zápas o deseti a závěr nezvládli. (23:03:37)

90+4

90+4

90+4. RONAN - 0:2

90+4

Rio Ave právě vstřelilo branku!
A hosté nakonec ještě přidávají druhou branku. Po dobré přihrávce Kizitua se prosazuje hlavou RONAN.

90+3

Gil Dias mohl pojistit výhru, ale zamířil nepřesně.

90+2

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+1

Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Adilson Goiano, přichází Rafael Crivellaro.

90+1

Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Mateus, přichází Kuca.

90

Žlutou kartu dostává Rafael Bracali (FC Arouca).

89

89. NELSIŇO - 0:1

89

Hostující Rafa Soares centroval před branku, kde se NELSIŇO pokoušel míč dostat pryč. Místo toho jej však špatně trefil a zamířil za brankovou čáru. Pohroma pro domácí.

88

Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Filipe Augusto, přichází Kizito.

88

Probíhají poslední dvě minuty druhého poločasu, hraje se na polovině hrací plochy.

86

V poklidném tempu se zápas dohrává, podle všeho remíza vyhovuje oběma týmům.

85

Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Walter González, přichází De Jesus.

83

Hostující fotbalisté jsou nyní aktivnější, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, který hraje v deseti. Rio Ave zatím marně hledá recept na zakončení.

80

Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, Rafael Bracali musel zasahovat po střele Gila Diase.

78

Domácí Nelsinho rozehrával rohový kop, k hlavičce se probojoval Jubal, jeho zakončení však končí výrazně nad brankou.