koniec (0:0)

21.01.2017, 18:30 • 19. kolo • Adam Dořák cz

Tipsport: 1.44 4.85 6.3

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:20. (20:25:23)
Tak nakonec se hosté dokázali v závěru zápasu prosadit a srovnat stav utkání. Nutno říci, že zaslouženě. Hra obou týmu byla pohledná a výsledek odpovídá předvedené hře. Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.

90+6

90+6

Běží již šestá minuta nastavení, oba týmy hraji opatrně, nechtějí udělat žádnou chybu.

90+4

Míč drží domácí, ale neškodně si nahrávají a obrana hostů je drží daleko od své brány.

90+3

Jeden z hráčů se dostal ke střele,ale mířil nad bránu.

90+3

Již se hraje, míč na polovině domácích.

90+2

Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Alireza Jahanbakhsh, přichází Iliass Bel Hassani.

90+2

Nehraje se, vypadá to, že trenér domácích měl nějaké problémy a je vykázán na tribunu.

90+1

Budou se nastavovat čtyři minuty.

89

Centre do pokutového území bere do svých rukavic Kortsmit. Avšak jeden z domácích byl při snaze tečovat míč sražen na zem. Rozhodčí je jiného názoru a ukazuje, že se o faul nejednalo.

89

Žlutou kartu dostává Mart Dijkstra (Sparta Rotterdam).

88

Tak přece se hosté prosazují a zaslouženě, protože druhý poločas mají více ze hry, konkrétně od vstřelené branky domácích.