1:2

koniec (0:2)

21.01.2017, 11:00 • Frýdek - Místek • Skupina D • Adam Dořák cz

Tipsport: 2.05 3.7 2.83

V nastavení tedy Frýdek – Místek nedokázal již srovnat utkání a prohrává 1:2. Po celý druhý poločas měl výraznější převahu, ale vytěžil z toho pouze jeden gól. (12:44:45)

90+2

90

Nastavují se dvě minuty.

88

Závar před brankou Frýdku, bohužel nic z něho nevytěžili.

86

Rohový kop Popradu, rozehrán na krátko, obrana Frýdku se ubránila.

82

Frýdek se snaží, ale obrana Popradu funguje a drží hubený náskok.

77

Frýdek se své útočné aktivity fauluje u rohového praporku Popradu, Poprad bude rozehrávat.

74

Žlutou kartu dostává (MFK Frýdek-Místek).

74

Nyní se dopustili faulu na polovině hřiště a Poprad tak bude moci uklidnit hru.

73

Frýdek má sice míč na kopačkách,ale kombinuje hlavně na své polovině a má problém se prosadit směrem dopředu.

71

Poprad však výborně brání na polovině hřiště a Frýdek se dostává dopředu pouze dlouhými nákopy, které většinou končí v zázemí.

70

Faul se odehrál na polovině Popradu, tudíž nedošlo k ohrožení brány Frýdku, naopak frýdečtí rychle vzali Popradu míč a pokoušeli se o šanci směrem dopředu. byli zastaveni obranou.

70

Žlutou kartu dostává Nevadil (MFK Frýdek-Místek).

65

Nyní se hra trochu vyrovnala.

64

Poprad zahrával po faulu standardní situaci blízko šestnáctky, ale neohrozili bránu.

62

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Frýdek je za svou aktivitu odměněn a STEFAN DJURIČ snižuje utkání pěknou střelou k pravé tyči.

62

Frýdek zahrával rohový kop, nic z něho nevytěžili. Frýdek má během druhého poločasu více ze hry.

59

Poprad zahrával standardní situaci, míč proskočil pokutovým území, brankář chytá do svých rukavic.

1:2

Góly: 62. Djurič – 25. Maťaš, 34. Šašinka

Karty:   70. Nevadil (FRM)

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Švrček, Slaninka, Klabník, Šichor, Šumský, Nworah, Vyskočil, Spasojevič, Hamšík R., Fertal
Náhradníci: Ridel, Literák, Ilko, Byrtus, Djurič, Berežny, Palaticky, Prepsl

FK Poprad: Malec – Kica, Kúkoľ, Gruca, Maťaš, Medak, Šašinka, Daško, Hric, Šuľa, Kapláň
Náhradníci: Ferenc, Bilas, Lupčo, Vigláš, Lipták, Hatok, Lukáč, Toth, Knurovský

Rozhodca: Dubravský – Antoníček, Caletka