Chance Liga (CZ)

SK Trhači Kadaň – LHK Jestřábi Prostějov

4:3

koniec (1:1, 1:1, 2:1)

21.01.2017, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • 43. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle) cz

Tipsport: 2.38 4.1 2.3

Domácí vyhráli třetí třetinu 2:1 a ze zápasu získávají velice důležité tři body. O vítězství rozhodla druhá branka Jakuba Chrpy dvě minuty před koncem zápasu. Hosté v závěru tlačili, ale Strmeň i díky porci štěstí udržel domácí náskok. To je pro dnešní večer vše, díky za pozornost a přejí příjemný zbytek dne. (19:19:45)

59:27

Trhači vyhazují do středního pásma.

59:15

Oddechový čas pro domácí.

59:11

Na Strměně se rozjel Krejčík, Strmeň kotouč pouze vyrazil a ten poskakoval před poloprázdnou brankou, než jej jeden z bránících hráčů vyhodil na zakázané uvolnění.

Kadaň právě vstřelila branku!
Vyrovnaný stav však nevydržel dlouho. Na modré čáře napřáhl Trefný, jeho střelu těsně před Neužilem tečoval JAKUB CHRPA a kotouč skončil v síti. Asistence: Jakub Trefný, Roman Chlouba.

57:18

Icing hostů.

56:15

Jestřábi právě vstřelili branku!
A hosté okamžitě po vhazování skórují. Krejčík vyhrál vhazování a posunul kotouč na ALEŠE HOLÍKA, který schovanou střelou vyrovnává. Asistence: Lukáš Krejčík.

56:11

Protivného střela od modré čáry skončila v lapačce domácího brankáře.

55:30

Šlahař se dostal sám před Strmeně, ale trefil pouze masku domácího brankáře!

54:37

54:10

Hosté vyhazují.

53:35

Baránkova střela trefila prvního blokujícího hráče.

53:00

Černého střelu zlikvidoval Neužil rychlým natažením levého betonu.

52:36

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Protivný – 2 min., napadení).

52:09

Ofsajd domácích.

4:3

Góly a asistencie: 6. Chrpa (Slavíček, Chlouba), 36. Chlouba (Harkabus), 51. Kohout (Kaše), 58. Chrpa (Trefný, Chlouba) – 9. L. Krejčík (Martin Novák, Rudovský), 39. Žálčík (Luňák), 57. A. Holík (L. Krejčík)

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Baránek, Tejnor, R. Havel, L. Chalupa, Weinhold – Osmík, Hejcman, Kohout – Harkabus, Kaše, Hlava – Slavíček, Chlouba, Chrpa – Ringler, L. Vrána, Wágner.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – T. Kvapil, A. Holík, Protivný, V. Zadražil, Grebeňuk, D. Kolář, Vokurka – Luňák, Venkrbec, Žálčík – Martin Novák, Rudovský, L. Krejčík – Matuš, Šlahař, Švec – Indra, Hozák, Zabloudil.

Rozhodca: Luczków – Coubal, Toman

Priebeh zápasu
1. tretina
03:27 PRO 2 D. Kolář, hákovanie
05:24 KAD 1:0 Chrpa (Slavíček, Chlouba)
07:31 KAD 2 Slavíček, nebezpečná hra vysokou hokejkou
08:03 PRO 1:1 L. Krejčík (Martin Novák, Rudovský)
10:38 PRO 2 Grebeňuk, nebezpečná hra vysokou hokejkou
11:18 KAD 2+2 Hejcman, hrubosť+hrubosť
PRO 2+2 Rudovský, hrubosť+hrubosť
13:54 PRO 2 Zabloudil, podrazenie
Po 1. tretine
2. tretina
22:24 PRO 2 Neužil, zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku, odpyká Šlahař
34:14 KAD 2 Tejnor, hrubosť