Chance Liga (CZ)

HC Dukla Jihlava – AZ Havířov

3:2

koniec (1:0, 0:2, 2:0)

21.01.2017, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 43. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86) cz

Tipsport: 1.45 5.0 4.9

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava porazila Havířov i počtvrté v sezoně (z toho potřetí o jediný gól) a vyhrála doma 3:2, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:40:25)
Třetí třetina rozhodně nebyla pro lidi se slabší povahou, na ledě totiž bylo pořádné drama. Ve 42. minutě totiž svojí typickou střelou srovnal David Březina a poté se rozehrál boj o to, zda jeden z týmů otočí zápas na svojí stranu nebo se půjde do prodloužení. Dlouho to vypadalo na druhou možnost, kterou ale 47 vteřin před koncem rázně uťal Filip Seman a svým druhým gólem v utkání rozhodl o jihlavské výhře 3:2.

59:59

Daniel Štumpf dostává dvě minuty za podražení, to byl zřejmě onen zákrok na Josefa Skořepu.

Na vyloučení: 5-10.

59:59

Stejně tak jako nyní a nic na výsledku nezmění ani to, že Josefu Skořepovi ustřelil jeden z hráčů soupeře puk před prázdnou klecí.

59:45

Jihlavští posílají kotouč do středního pásma.

59:29

Hned po něm zůstává Dušan Šafránek na střídačce a Havířov to zkusí v šesti proti čtyřem.

59:29

Hosté si ihned poté berou oddechový čas.

59:29

Za zmínku stojí i parádní gesto fair-play v podání Jiřího Krisla. Sudí chtěl vylučovat jednoho z domácích hráčů za faul právě na havířovského obránce, který ale za rozhodčím Kopečkem přijel a sdělil mu, že se o faul nejednalo.

59:29

30,5 vteřiny před koncem budou mít ještě hosté šanci na srovnání, protože Tomáš Čachotský jde ven za podražení.

Na vyloučení: 5-9.

59:28

Zajímavostí je, že góly dnes padají jen do jedné branky – směrem k Vysoké škole polytechnické Jihlava.

59:13

Dukla právě vstřelila branku!
Říha po přihrávce Skořepy opět pálil od modré. Kotouč se odrazil před branku na hůl FILIPA SEMANA, který jej v závaru dokázal poslat do sítě. Šafránek nemohl s tímto pokusem vůbec nic dělat. Asistence: Jiří Říha, Josef Skořepa.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:32

Domácí hrají v plném počtu a jdou do své zkrácené přesilové hry.

58:21

Rád bych upozornil tři nebo čtyři domácí "rádobyfanoušky" v prostoru na stání pod VIP, že Horácký zimní stadion není místem k léčení mindráků a životních problémů tím, že budou pořvávat na domácího trenéra a některé hráče... Typická česká povaha.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37

Petr Kanko šel do souboje o puk za brankou až příliš tvrdě a dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-9.

57:23

Souboj o puk v rohu za jihlavskou brankou vyhráli hosté a vzápětí pálil od modré hodně tvrdě Daniel Štumpf. Gólman Svoboda dokázal puk vytěsnit levým betonem.

3:2

Góly a asistencie: 14. F. Seman (Důras), 42. Březina (Diviš, Bilčík), 60. F. Seman (Říha, Skořepa) – 29. Dvořáček (Štumpf), 37. Gřeš (Hlinka, Kanko)

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Škarek) – Kajínek, Říha, Dundáček, Bilčík, Kaláb, Šidlík, Dobrovolný (C), Szathmáry – Jergl, F. Seman (A), Důras – Anděl, Diviš, Březina – Zeman, Skořepa, Čachotský (A) – Jícha, Stoklasa.

AZ Havířov: Šafránek (Matoušek) – Petran, L. Doudera, Chroboček, Krisl (A), D. Seman (C), Holomek, Staněk, Dudek, Lenďák – Kanko, Hlinka, Kalus – Štumpf, Hubáček, Dvořáček – Haas (A), Maruna, Gřeš – Pořízek, Bednář.

Rozhodca: Kopeček – Křivohlavý, Rampír