Talianska Seria A

Bologna FC – FC Turín

2:0

koniec (1:0)

22.01.2017, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • 21. kolo • Vít Schück (@VitSchuck) cz

Tipsport: 2.93 3.17 2.6

78

Lorenzo De Silvestri nepříjemně zajel zezadu do soupeře a je za to potrestán žlutou kartou.

64

Na opačnou stranu upaloval Destro, který byl sražen k zemi, ale pádu hodně přidal a tak ho rozhodčí trestá za nasimulovaný pád.

45+1

Turín je v posledních minutách prvního poločasu pod tlakem. Vše musel řešit až Benassi faulem na Krejčího.

39

Prvním dnešním potrestaným je Blerim Džemaili, který před pokutovém územím sestřelil unikajícího Ljajiće. Hosté budou ještě navíc rozehrávat volný přímý kop.