Talianska Seria A

Bologna FC – FC Turín

2:0

koniec (1:0)

22.01.2017, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • 21. kolo • Vít Schück (@VitSchuck) cz

Tipsport: 2.93 3.17 2.6

89

Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ladislav Krejčí, přichází Luca Rizzo.

85

85. Blerim DŽEMAILI - 2:0

85

Bologna právě vstřelila branku!
Je nejspíše rozhodnuto. BLERIM DŽEMAILI se dočkal i na konci druhého poločasu. Tentokrát ho vybídl ke skórování přesnou přihrávku do běhu Donsah a střelec první branky z první nasměroval míč svou levačkou na zadní tyč.

81

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Josef Martínez.

80

Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ádám Nagy, přichází Godfred Donsah.

78

Lorenzo De Silvestri nepříjemně zajel zezadu do soupeře a je za to potrestán žlutou kartou.

75

Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Federico Di Francisco, přichází Simone Verdi.

68

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Juan Manuel Iturbe.

64

Na opačnou stranu upaloval Destro, který byl sražen k zemi, ale pádu hodně přidal a tak ho rozhodčí trestá za nasimulovaný pád.

46

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Davide Zappacosta, přichází Lorenzo De Silvestri.

45+1

Turín je v posledních minutách prvního poločasu pod tlakem. Vše musel řešit až Benassi faulem na Krejčího.

44

44. Blerim DŽEMAILI - 1:0

44

Bologna jde do vedení! Dlouhý centr do vápna našel Ladislava Krejčího, který z první našel hlavou volného BLERIMA DŽEMAILIHO, který z pádu překonal střelou mezi nohy Joe Harta. Skvělou práci předvedl především Krejčí, který si připisuje u první branky Bolongi asistenci.

40

40. Ljajićův pokus přes zeď

40

Vynikající střelu předvedl přes zeď faulovaný Adem Ljajić. Jeho dělovka však nebyla umístěna přesně do rohu branky a Mirante míč vyrazil.

39

Prvním dnešním potrestaným je Blerim Džemaili, který před pokutovém územím sestřelil unikajícího Ljajiće. Hosté budou ještě navíc rozehrávat volný přímý kop.

15

Před Hartem bylo znovu pořádně horko. Di Francisco si udělal místo, možná lehce fauloval ve vápně, ale rozhodčí nechal dál hru plynout. Následně mohl Di Francisco střílet, ale nepochopitelně ještě nahrával a míč už se k jeho spoluhráčům nedostal.