23.01.2017, 17:00 • Arena 2000 • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:16
Jan Kovář (MET) 1+0, 2 střely, čas na ledě 19:08
Tomáš Filippi (MET) 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:47 (19:24:51)
Střely na branku – 29:38 (9:12, 11:16, 9:10)
Zblokované střely – 10:11
Vyhraná vhazování – 23:32
Trestné minuty – 8:8
Hity – 12:15
Hokejisté Magnitogorsku si třetí třetinu pohlídali. Domácí sice v závěru dostali velkou šanci na zdramatizování v podobě dlouhé přesilovky 5 na 3, ale tu sehráli velmi špatně. Skóre zápasu tak zpečetil 8 sekund před koncem při power-play Lokomotivu Jevgenij Timkin. Magnitogorsk si veze z Jaroslavle vítězství 4:1.

59:52

59:52 Jevgenij TIMKIN - 1:4

59:52

Metallurg právě vstřelil branku!
V úplném závěru zápasu skóruje JEVGENIJ TIMKIN! Puk si ještě dovezl do vlastní branky padající obránce Koledov – 1:4. Bez asistence.

59:30

Nyní už je Metallurg kompletní.

59:09

Opět kotouč končí jen centimetry vedle prázdné klece Jaroslavle! Běží už poslední minuta a hosté jsou ve čtyřech.

58:27

Tommi Santala vyhodil puk těsně vedle opuštěné domácí branky!

58:14

Alexej Murygin zůstává na střídačce. Domácíctoczkoušejí v šesti, bez gólmana!

58:14

Je tu oddechový čas, který si vyžádal domácí kouč Kudašov.

58:14

Kotouč byl sražen do ochranné sítě za brankou. Domácí hrají přesilovku 5 na 3 ve velké křeči.

57:48

Domácí se opět neudrželi v útočném pásmu.

57:35

Hosté vyhráli buly a vyhazují!

57:28

Bude z toho dokonce přesilovka 5 na 3! Opět byl faulován Kozun, kterého zahákoval Oskar Osala!

57:08

Domácí budou hrát přesilovku, což je pro ně samozřejmě šance! Jevgenij Birjukov srazil Brandona Kozuna a je vyloučen za krosček.

56:14

Domácí by se potřebovali nastěhovat do útočného pásma, ale to se jim stále nedaří. První formace Magnitky dokonce vyrazila do přečíslení 3 na 2. To úspěchem neskončilo, ale do konce zápasu zase zbývá méně času.

55:36

Kraskovského zastavilo postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.

55:03

Do konce třetí třetiny zbývá pět minut.

1:4

Góly a asistencie: 32. Kadejkin – 22. A. Sjomin (Lee), 33. S. Těreščenko (Timkin, Filippi), 34. Jan Kovář (Antipin, Mozjakin), 60. Timkin

Lokomotiv Jaroslavľ: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Koledov, Ljubuškin, Gavrikov, Rafikov, Pašnin (A), D. Osipov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Kraskovskij, Kadejkin, Iljenko – E. Galimov, Kartajev, Apalkov – Lugin, Loktionov, Averin – Polunin.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, J. Birjukov (A), Lee, Bereglazov, S. Těreščenko, Chabarov, Dronov – Zaripov (A), Jan Kovář, Mozjakin (C) – A. Sjomin, Santala, Osala – Kosov, Filippi, Timkin – De. Kazionov, Železkov, Platonov – Dm. Kazionov.

Rozhodca: Gebei, Konc – Šeljanin, Michel