NHL

Dallas Stars – Arizona Coyotes

5:2

koniec (1:1, 1:1, 3:0)

25.02.2017, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Jan Šlapáček (@Slapi1) cz

Tipsport: 1.64 4.25 4.75

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký sobotní den. (05:19:02)
Radim Vrbata (ARI) 1+1, 4 střely, čas na ledě 16:07
Hokejisté Dallasu ve třetí třetině potvrdili roli favorita a třemi góly rozhodli o vítězství v poměru 5:2. Coyotes se úvodní dvě třetiny třetiny drželi ve hře, ale poté úplně odešli. Stars tedy získávají důležité dva body.

Střely na branku: 37 – 27.

59:26

Tento duel se již pouze dohrává. Fanoušci na tribunách již oslavují vítězství Stars.

58:43

Hudlerova formace se pokoušela dostat do tlaku, ale hostující obrana to nedopustila.

57:50

Dvorak se dostal v plné rychlosti do útočného pásma a vystřelil přes hráče. Lehtonen zapojil do akce lapačku a přerušil hru.

57:20

Hokejisté Arizony se pokouší tento duel zdramatizovat, ale nedaří se jim přejít modrou čáru.

55:58

55:58 Cody EAKIN - 5:2

55:58

Dallas právě vstřelil branku!
O osudu utkání je definitivně rozhodnuto! Domácí vybjovali v útočném pásmu kotouč, který se po sérii přihrávek dostal ke CODYMU EAKINOVI, jenž střelou přes obránce překvapil brankáře Coyotes. Asistence: Jamie Benn a Brett Ritchie.

55:47

55:14

Spezza se pokoušel najít stříleným pasem někoho ze svých spoluhráčů před brankou, ale jeden z obránců srazil tento pas za branku.

54:40

Klingberg dostal nabito na modré čáře a tvrdě vystřelil těsně vedle levé tyče.

54:25

Seguin si dlouho hledal na levém kruhu místečko, až se k němu dostal kotouč a pohotově vypálil. Domingue se vytasil se svojí lapačkou a tento pokus zastavil.

53:47

Frustrovaný Domi z naštvanosti sekl Lindella a odchází na trestnou lavici. Tohle bylo hodně zbytečné.

53:47

Na ledové ploše to začalo jiskřit a rozhodčí přerušují hru.

5:2

Góly a asistencie: 15. D. Shore (Hudler, Lindell), 39. Klingberg (Spezza, D. Shore), 44. Ja. Benn (Jo. Benn, Lindell), 50. Korpikoski (Faksa, Oleksiak), 56. Eakin (Ja. Benn, B. Ritchie) – 8. Vrbata (Domi, Goligoski), 34. Hanzal (Vrbata, C. Murphy)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Lindell, Jo. Benn, Hamhuis, Oleksiak, Johns – Sharp (A), Eakin, Ja. Benn (C) – Seguin, Spezza (A), Roussel – B. Ritchie, Faksa, McKenzie – Hudler, D. Shore, Korpikoski.

Arizona Coyotes: Domingue (Hill) – Schenn, Ekman-Larsson (A), Connauton, Goligoski, C. Murphy, Chychrun – Vrbata, Hanzal (A), Rieder – Doan (C), Dvorak, Perlini – White, Burmistrov, Domi – Holland, Martinook, Crouse.

07:06 ARI 0:1 Vrbata (Domi, Goligoski)
14:12 DAL 1:1 D. Shore (Hudler, Lindell)
Po 1. tretine
2. tretina
21:48 DAL 2+2 Oleksiak, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
26:55 ARI 2 Ekman-Larsson, hákovanie
30:22 ARI 2 Dvorak, držanie
33:59 ARI 1:2 Hanzal (Vrbata, C. Murphy)
37:29 ARI 2 Martinook, sekanie
38:58 DAL 2:2 Klingberg (Spezza, D. Shore)