Livesport Superliga (CZ)

Předvýběr.CZ Florbal MB – ACEMA Sparta Praha

6:3

koniec (1:0, 3:1, 2:2)

05.03.2017, 17:00 • Městská sportovní hala, Mladá Boleslav • 22. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav) cz

Tipsport: 1.18 7.8 7.4

51:26

Sparta si zahraje přesilovku. Na dvě minuty za sekání byl vykázán Tadeáš Chroust (MBL). Dokáží Pražané opět snížit?

37:00

Ve výhodě si Boleslavští výraznější šanci nevypracovali. Matěj Pruner (SPA) dostal dvě minuty za bránění ve hře. Středočeši hrají první přesilovku v zápase.

30:52

Za sekání si zahrají hosté druhou přesilovku v zápase. Na dvě minuty odešel pykat Tomáš Chroust (MBL).

06:05

Sparta si však zahraje přesilovou hru. Dvouminutový trest dostal za hru rukou Radim Křenek (MBL).

6:3

Góly a asistencie: 3. Ta. Chroust (Kološ), 22. Ta. Chroust (Bouška), 31. Krajcigr, 39. Ta. Chroust (Krzyžanek), 52. To. Chroust (Gruber), 60. Krajcigr (Gruber) – 34. Mart. Rebro (Jaroš), 45. Kareš (Marvánek), 46. Bína (Pruner)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Bauer) – Novák, Kološ (C), Gwuźdź, Křenek, Krzyžanek, Jelínek – Novotný, Ta. Chroust, To. Chroust – Bouška, Rožnovják, Gruber – Fojta, Curney, Krajcigr – Natov.

ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Mart. Beneš) – Ježek, Kadoch, Marvánek, Zeman, Mart. Rebro – Ujhelyi, Zouzal, Vrána – Košir, Bína, Jaroš – Svatoš (C), Kareš, Krejča – Kalaš, Pruner, Špalek.

Rozhodca: Müller, Novosad, delegát: Zima