22.03.2017, 01:30 • Xcel Energy Center, St. Paul • Tomáš Reiner (@ReinyTom) cz

Martin Hanzal (MIN) 1+0, 2 střely, čas na ledě 15:45
Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:39 (04:15:15)
Tři hvězdy utkání:

1. Zach Parise (MIN) 0+2
2. Charlie Coyle (MIN) 1+0
3. Marin Hanzal (MIN) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 27-23; Zablokované střely: 14-15; Vhazování: 55%-45%; Hity: 12-13; Přesilové hry: 1/3-0/1; Trestné minuty: 7-11.

Minnesota zásluhou Martina Hanzala a vítězné branky Charlieho Coylea ze závěru druhé třetiny poráží v Xcel Energy Center San Jose a ukončuje sérii pěti porážek, od které Sharks dělí jedna prohra poté, co na ledě Wild prohráli počtvrté v řadě. Konečný výsledek: Minnesota Wild 3 San Jose Sharks 2.

59:27

Brent Burns nedokázal na útočné modré čáře u střídaček zachytit puk, Wild toho ale nevyužili. Pul byl prudký.

59:19

San Jose si vzalo 41 sekund před koncem oddechový čas. Martin Jones zůstal na střídačce. Brána Sharks je prázdná.

59:18

Brent Burns na modré čáře přenesl hru doprava na Joe Thorntona, který kolmou přihrávkou našel Davida Schlemka, jenže zkoušel po zpracování puku mířit z pravého kruhu pro vhazování zápěstím pod horní tyč, jenže bránu přestřelil.

59:00

Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:40

Martin Jones vystartoval na střídačku a San Jose to zkouší v šesti proti pěti při hře bez brankáře!

58:21

Sharks se na levém křídle podražilo na několik sekund udržet pásmo, jenže Martin Jones zůstal v bráně.

57:58

Dylan DeMelo napálil puk do útočného pásma a Sharks určitě zkusí za chvíli odvolat svého brankáře.

57:01

Jason Zucker na pravém křídle nedokázal zachytit prudké nahození a puk skončil na zakázaném uvolnění.

56:26

Ryan Suter za vlastní bránou poslal k ledu Joea Pavelskiho, o faul se ovšem nejednalo a hra pokračovala.

55:57

Chris Tierney dnes nastoupil v sestavě San Jose místo Marca-Edouarda Vlasica a na pravém křídle zavážel puk rychle do útočného pásma, jenže se ocitl v postavení mimo hru.

55:42

Joel Ward se ocitl po nahození z levého křídla před bránou v obrovské šanci, jenže puk nedokázal z otočky zamést mezi betony fantastického Devana Dubnyka! Hra byla přerušena a prostor dostala reklamní přestávka.

55:11

David Schlemko byl tím hráčem, který před okamžiky zablokoval střelu českého útočníka Martina Hanzala.

3:2

Góly a asistencie: 11. Dumba (Parise, E. Staal), 39. Hanzal (Niederreiter, Pominville) (t.s.), 39. Coyle (Parise) – 38. Schlemko (Pavelski, DeMelo), 39. Marleau

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter (A), Spurgeon, Scandella, Dumba, Brodin, Olofsson – Zucker, M. Koivu (C), Mikael Granlund – Parise (A), E. Staal, Coyle – Niederreiter, Hanzal, Pominville – Stewart, Haula, Schroeder.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, DeMelo, Braun, Dillon, Schlemko – Hertl (A), J. Thornton (C), Pavelski – Marleau (A), Couture, J. Ward – Donskoi, Tierney, Bødker – Sörensen, Haley, Meier.

Rozhodca: Steve Kozari, TJ Luxmore. Čároví: Greg Devorski, Ryan Gibbons

Diváci: 19104