NHL

Los Angeles Kings – Winnipeg Jets

5:2

koniec (1:2, 1:0, 3:0)

24.03.2017, 03:30 • Staples Center, Los Angeles • Martin Schwarz (@MartinSmuci) cz

Tipsport: 1.9 3.9 3.57

49:09

Také Winnipeg Jets mají k dispozici přesilovou hru. V obranném pásmu zatáhl za záchrannou brzdu Trevor Lewis, ten tedy po zásluze dostává menší trest za držení.

43:39

Komplikace pro Jets pokračují. Los Angeles si zahrají další přesilovku, na trestnou lavici je nucen odjet Brian Little poté, co fauloval soupeře.

41:02

Podobně jako na začátku druhé třetiny, také nyní si Los Angeles zahraje přesilovou hru. Kings tak mají možnost se vůbec poprvé v zápase dostat do vedení.

27:50

Přesilovka pro Los Angeles Kings, za katr je poslán hostující Copp za hákování. Rozhodčí byl pozorný a Los Angeles si zahraje první přesilovku druhé třetiny. Dobrá možnost pro domácí na srovnání výsledku.

16:58

Jenže pozor, bude z toho dokonce přesilovka pět na tři pro Winnipeg! Drew Doughty vyhodil puk přes mantinel, takže dvě minuty za zdržování hry jsou na místě. Obrovská možnost pro Stíhačky.

16:52

Třetí vyloučení během jedné třetiny. Na trestnou lavici je odeslán Ben Bishop, který dle názoru rozhodčího sekal soupeře, takže si bude muset odpočinout. Respektive si někdo půjde sednout za něj, a to Tyler Toffoli.

14:30

A taky je tu pořádně ostrá bitka. Pustili se do ní domácí Nic Dowd a hostující Adam Lowry. Po tomhle vyostřeném pěstním souboji dostanou oba pětiminutové tresty a odpočinou si za katrem.

13:09

Je tu také první početní výhoda pro Los Angeles Kings. Na trestnou lavici je rozhodčím odeslán hokejista Winnipegu Blake Wheeler, jenž se provinil vysokou hokejku v obličeji Browna.

08:09

Navíc jsou tu problémy pro domácí mužstvo, které dostane dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, Kings hřáli v šesti. Trest míří odpykat Kyle Clifford.

5:2

Góly a asistencie: 15. Kopitar (Doughty), 37. Muzzin (Toffoli, J. Carter), 43. Gáborík (Martinez, Muzzin), 44. Doughty (Kopitar, Toffoli), 50. Pearson – 7. Perreault (Strait, Scheifele), 19. Laine (Byfuglien, Perreault)

Los Angeles Kings: Bishop (Quick) – Forbort, Doughty, Muzzin, LaDue, McNabb, Martinez – Lewis, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Iginla – Clifford, Kempe, Toffoli – Gáborík, Dowd, Nolan.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Melchiori, Byfuglien, Morrissey, Strait, Stuart, Nogier – Ehlers, Little, Laine – Perreault, Scheifele, Wheeler – Copp, Lowry, Armia – B. Tanev, Petan, Thorburn.

Rozhodca: Charron, Walsh – Alphonso, Daisy

Diváci: 18 230