3:5

koniec (2:1, 1:3, 0:1)

16.04.2017, 15:35 • KV Arena, Karlovy Vary • Tomáš Hála (@tom_hala) cz

Tipsport: 2.15 3.85 2.95

Utkání je u konce, více jak stovka pardubických fanoušků se raduje, zatímco ti domácí již nějakou tu minutku pryč. Pardubice udělaly důležitý krok k možné záchraně extraligy a získaly všechny tři body. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování. (18:16:48)

59:51

Ještě je tu jedno zakázané uvolnění Dynama, to ale nic nezmění.

59:25

Pardubice vyhazují, toto utkání už neprohrají.

58:53

Domácí to ještě zkouší, moc šancí už ale nemají.

57:57

Domácí zkoušeli pár střel z několik stran, ani jednou ale branku netrefili.

57:30

Další vyhození Dynama do středního pásma.

57:00

Rozhodčí nyní štvou většinou fanoušků, až moc přerušují hru. Někteří fanoušci i ostatní činovníci už se dost možná vidí doma.

56:31

Schaus šikovně zalehl kotouč u mantinelu, hra je přerušena a Pardubice mohou vystřídat.

56:13

Hubáček padl do střely a puk se mu schoval v dresu. Hra je přerušena, Pardubice již ve čtyřech.

56:06

Domácí si zahrají další přesilovou hru, 3 vteřiny dokonce 5 na 3! Skuhravý objížděl branku a brankář Růžička (PCE) po podrazil! Trest odsedí Ščotka.

54:44

Tomáš Harant (KVA) si nyní zahrál na pana Holého, čili tiskového mluvčího Energie. Rozhodčímu pěkně od plic řekl, co si o něm myslí a ten s dvěma osobními tresty poslal rovnou do sprchy.

54:26

Růžička měl puk pod sebou, rozhodčí nechával hráče hrát, nikomu se ho ale zpod pardubického brankáře vydolovat.

54:08

Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Petr Čáslava (PCE).

54:05

Dynamo hraje v plném počtu, avšak ne na dlouho...

53:00

Zas a znovu, energetici se dostali do ofsajdu, vhazuje se tak ve středním pásmu.

52:38

Dynamo může být za oslabení vlastně ve finále rádo, zatím to přežívá bez většího vzrušení, v této fázi zápasu se Pardubicím pět minut klidu hodí.

52:09

Při další akci zabránil domácím v postupu kupředu ofsajd, následuje komerční přestávka.

3:5

Góly a asistencie: 3. Flek, 11. Gríger (O. Beránek), 32. Vachovec (M. Rohan, Sičák) – 1. Rolinek (Tomášek), 28. Ovčačík (Trončinský, M. Bárta), 35. J. Sýkora (Tomášek), 36. P. Sýkora (Nahodil), 50. Rolinek (t.s.)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (36. Závorka) – M. Rohan, Sičák (A), Harant, Baránek, Tomáš Dvořák, Rýgl, Weinhold – T. Rachůnek, Dušek, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), V. Tomeček – O. Beránek, Gríger, Flek – Kindl, Tuominen, Gorčík.

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Čáslava (A), Schaus, Ovčačík, Trončinský, Chaloupka, Ščotka, Zajíc – Rolinek (C), Nahodil, P. Sýkora (A) – Hubáček, Špirko, J. Sýkora – M. Bárta, Tomášek, Beran – Panna, T. Kaut, Starý.

Rozhodca: Pešina, Pavlovič – Jelínek, Pešek

Diváci: 3724

Priebeh zápasu
1. tretina
00:40 PCE 0:1 Rolinek (Tomášek)
02:05 KVA 1:1 Flek
04:29 KVA 2+10 Skuhravý, napadnutie oblasti hlavy a krku+nešportové správanie, odpyká Weinhold
07:49 PCE 2 Ovčačík, držanie
10:13 KVA 2:1 Gríger (O. Beránek)
18:36 PCE 2 Schaus, hákovanie