Play-off NHL

Anaheim Ducks – Calgary Flames

3:2

koniec (2:1, 0:1, 1:0) Stav série: 2:0

16.04.2017, 04:30 • Honda Center, Anaheim • Štvrťfinále Z. konferencie • Jiří Sameš cz

Vážení diváci, děkuji Vám za pozornost, přeji hezký nedělní sváteční den a u dalších zápasů play-off National Hockey League napočtenou! (07:50:13)

Série se nám nyní přesune do kanadské metropole, kam si Ducks povezou vedení v sérii 2:0. Třetí utkání se odehraje v úterý 18. 4. 2017. Úvodní vhazování bude ve Scotiabank Saddledome vhozeno krátce po čtvrté hodině ranní!

Využití přesilové hry: 1/4 – 1/3
Je za námi druhé utkání čtvrtfinále Západní konference série mezi Anaheimem Ducks a Calgary Flames. Domácí v něm poráží soupeře stejným výsledkem jako v prvním duelu, 3:2. Vítěznou branku vstřelil v 56. minutě při přesilové hře kapitán Ducks Ryan Getzlaf. Brankář domácích John Gibson podržel svůj tým v rozhodujících chvílích zápasů, v utkání si pak připsal 35 zákroků! Za domácí se pak ještě prosadili Jakob Silfverberg (4. minuta) a Rickard Rakell (7. minuta), za hosty Mikael Backlund (19. minuta, při oslabení) a Sean Monahan (28. minuta).

Stav série: Anaheim Ducks – Calgary Flames 2:0

59:56

Puk míří do středního pásma.

59:51

Devět vteřin do konce třetí třetiny! Dokáží Flames ještě srovnat? Kesler a Monahan na vhazování po pravici Johna Gibsona.

59:51

Oddechový čas pro hosty.

59:51

Icing domácích.

59:46

Frolíkova nebezpečná teč, Gibson vyráží!

59:22

59:20

Elliott opouští branku!

59:01

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:42

Flames na kotouči ve své obranné třetině.

3:2

Góly a asistencie: 4. Silfverberg (Montour, Theodore), 7. Rakell (Getzlaf, Bieksa), 56. Getzlaf (Kesler, Eaves) – 19. Backlund (Frolík), 28. Monahan (J. Gaudreau, Brodie)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – H. Lindholm, Montour, Theodore, Bieksa, Manson, Holzer – Rakell, Getzlaf (C), Eaves – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, Perry (A) – Wagner, N. Thompson, L. Shaw.

Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Stone, Bartkowski, Engelland – J. Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Chiasson – Bouma, Stajan, Brouwer (A).

Rozhodca: Wes McCauley, Brian Pochmara – Greg Devorski, Kiel Murchison

Diváci: 17 271

Priebeh zápasu
1. tretina
03:21 ANA 1:0 Silfverberg (Montour, Theodore)
05:11 ANA 2 Perry, hrubosť
CGY 2 Versteeg, hrubosť
06:44 ANA 2:0 Rakell (Getzlaf, Bieksa)
18:02 CGY 2+2 Tkachuk, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
18:24 CGY 2:1 Backlund (Frolík)