FC Hlučín – SK Sigma Olomouc

1:3

koniec po predl. (1:0)

08.08.2017, 17:00 • Městský fotbalový stadion • 2. kolo • David Bochňák cz

Skončil zápas druhého kola MOL cupu, ve kterém domácí FC Hlučín hrál s ligovým týmem SK Sigma Olomouc nerozhodně 1:1, následně v prodloužení dostal dva góly a podlehl. Sledovali jsme vyrovnané utkání, postupem času ale domácím docházely síly a prodloužení nedokázali ubránit. Sigma tak postupuje do dalšího kola. (19:30:08)

120

120

Sigma drží míč na vlastní polovině a čeká na závěrečný hvizd.

119

Utkání se dohrává, Hlučín předvedl dobrý výkon a nemá se za co stydět.

118

Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté definitivně rozhodující o svém postupu! Do přečíslení se dostal Chorý, který ještě nahrával do výhodnější pozice. PAVEL MOULIS tak neměl problém zakončit přesně. – 1:3.

116

Hlučín se snaží vyrovnat, pomezní rozhodčí ale signalizuje ofsajd a čas se krátí..

115

Nyní jsme viděli něco, čemu se nechce věřit. Linhart dostal míč před prázdnou branku, úplně sám ale trefil břevno!

114

Dostál byl ve výborné pozici, finální přihrávku ale zkazil a hosté si mohou oddechnout.

113

Centr Foltýna sražený na rohový kop.

112

Oba týmy hrají v plném počtu, kombinaci nyní předvádí hosté na vlastní polovině.

111

Zahradníček je zpět na nohou a hra pokračuje. Sigma momentálně v deseti.

110

Hra je nyní přerušena, na hřišti zůstává ležet jeden z hostujícícj hráčů.

110

Žlutou kartu dostává domácí Málek.

108

Hudeczek nasadil Faltovi jesličky, jeho následnou střelu zablokoval Vepřek.

107

Žižka nezpracoval míč ideálně a domácí kapitán se ve vápně k zakončení nedostal.

106

Hlučín začal na míči, Kraut vybojoval standartku na útočné polovině.

106

Začalo druhé prodloužení.
V prvním prodloužení jsme viděli branku, když Vepřek našel ve vápně své spoluhráče a Moulis dotlačil míč do branky. Hlučín už fyzicky nestačí a v prodloužení se ukázal výkonnostní rozdíl obou týmů. Za malou chvíli začne druhé prodloužení.