4:0

koniec (0:0, 1:0, 3:0)

16.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • Michal Sedláček (@Michal_68) cz

Z mé strany je to ze stadionu Luďka Čajky vše. Díky za pozornost a mějte hezký zbytek večera. (20:14:07)
V doplňkových samostatných nájezdech byli úspěšnější hosté. Své pokusy proměnili Krejčík a Šafránek. Neuspěl jen Ondráček. Na straně Zlína se neprosadil Chytil, Okál, ani Bukarts.
Zápase je u konce. Výsledek odpovídá průběhu utkání, Zlín byl lepším týmem, měl několik šancí a zaslouženě vítězí. Slavia příliš nebezpečná nebyla a to ani v přesilovkách. Nyní ještě budou následovat doplňkové nájezdy.

59:30

Okál natáhl k ráně a div že neudělal díru do zadního mantinelu.

58:54

Rána od modré a teč před Kašíkem. Ten však kotouč vyráží za branku.

58:31

Další buly u branky Polívky.

58:11

Polívka pokryl nahození od modré, i dorážku. Bude se vhazovat u jeho svatyně.

57:43

Další oslabení zvládl Zlín bez problémů a je v plném počtu.

57:07

Fořt vyhazuje puk a jde střídat.

56:38

Minuta přesilovky hostů je pryč. Ke střele na Kašíka ještě nedošlo.

55:38

Valenta si jde odsedět dvě minuty za podražení, Pokud hosté ale budou pokračovat v (ne)úspěšnosti svých přesilovek, mohou být domácí v klidu.

55:23

Kotouč je na hokejkách domácí a ti se zřejmě pokusí založit další útočnou akci.

52:55

Zlín právě vstřelil branku!
Už je z toho trochu exhibice. První zlínská lajna si prohrála s obranou Slavie, první střelu polívka ještě vyrazil, ale poté se už nestačil zvednout, aby mohl reagovat na dorážku FILIPA CHYTILA, který tak zvyšuje na 4:0. Asistence: Radoslav Illo, Roberts Bukarts.

52:39

Jankovský vypálil z vrcholu kruhu, ale tato střela byla spíš takovým pamlskem pro lapačku Kašíka.

51:47

Konec přesilovky Slavie. Ta byla opět stejně špatná jako ta předchozí.

50:45

A opět míří puk přes všechny čáry až na Polívku.

50:16

Ševcům se však podařilo hned po buly dostat puk za branku Polívky.

49:46

Opět se vylučuje. Sedláček si jde sednout na trestnou za krosček.

49:05

Beranům to začíná padat. Horák posunul puk k mantinelu, tam si sjel na vrchol kruhu ROMAN PŠURNÝ, natáhl ke střele a puk proletěl přes bránící hráče a skončil až v síti. Asistence: Oldřich Horák, Marek Zagrapan.

48:10

Vypadlo to, že domácí už akci příliš překombinovali, ale poté posunul puk Bukarts na DAVIDA NOSKA a jeho rána z vrcholu kruhu zapadla za záda Polívky. Asistence: Roberts Bukarts, Martin Padrnos.

47:54

Domácí kombinují před brankou.

47:13

Hosté jdou do tří. Holý si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

47:09

Krliš si jde odsedět dvě minuty za a Zlín bude hrát další přesilovku.

46:51

Fořt zakončoval před brankou, ale měl kotouč na bekhend a branku minul.

46:23

Slavia vyhazuje puk a je v plném počtu.

45:27

Ill ve velké šanci. Sám byl před brankou, u tyčky bylo volné místo, ale svou střelu z první poslal jen do tyčky.

45:00

Domácí byli v tlaku, ale hostům se nyní povedlo vyhodit.

44:22

Nyní jdou do oslabení zase Pražané. Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Holý.

44:07

Slavia sice hrála přesilovku, ale že by to na ledě bylo poznat, to se říci skutečně nedá. Domácí jsou kompletní.

43:38

Nyní vyhazuje puk Novotný.

42:54

Chytil se vrhl do útoku i ve třech. Přesilovka Slavie je zatím opravdu nepovedená.

42:30

Domácí dostali nahozený puk za branku do bezpečí.

42:05

Domácí jdou do tří. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou zamířil Illo.

41:49

Ševci dostali puk alespoň do středního pásma.

40:53

Okál si jde odsedět dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Slavii.

40:17

Kašík přikryl puk směřující na branku a bude se vhazovat.

40:01

Druhá třetině už byla o poznání lepší, přesto však padl jen jeden gól. Především útočníci Zlína jsou dnes v útoku málo produktivní, ač si šance vytvořit dokáží. Díky brance Žižky je stav 1:0 pro domácí.
Další třetina začne přibližně v 19:36.

40:00

39:49

Ondráček nebezpečně pálil. Jeho pokus skončil kousek nad brankou Polívky.

39:10

Slavia je kompletní.

38:54

Hosté se osvobozují vyhozením do středního pásma.

38:20

Rána od modré, Illo se pokoušel dorážet, ale neúspěšně.

37:50

Kopta se dostal ke střele z vrcholu kruhu, ale po teči obránce zamířila nad.

37:06

Kasík nedovolil projít zlínskému hráči, ale jen za cenu faulu. Nyní si tak odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

36:07

Okál jen ze strany, mohl i nahrávat, ale zvolil střelu, která jen těsně minula pravou tyč branky Polívky.

35:50

Rána od modré z hole obránce Slavia končí těsně vedle.

34:34

Veselý se řítil ze strany na branku, ale přestřelil.

34:07

Bukarts se pěkně uvolnil, dostal se ke střele z vrcholu kruhu, ale Polívka jeho pokus vyráží betonem.

33:22

Buly po levé ruce Kašíka.

32:34

Zlín už je v plném počtu a mezitím měli i slušnou šanci. Polívka vyrazil střelu, která se následně odrazila a spadla jen kousek za jeho branku.

31:32

Na oslabení trenéři Zlína poslali Chytila s Bukartsem. Tato nevšední dvojka na oslabení vše zvládla a a vyhazuje puk.

30:51

Domácí vyhazují puk do bezpečí.

30:18

Nosek putuje na trestnou za nedovolené bránění.

29:47

Obrovský tlak Zlína. Na Polívku létaly střely ze všech stran. Hráči Slavie už jen stáli před brankou a doufali, že se Zlín neprosadí. Nakonec hru uklidnil Polívka, jenž zachytil puk směřující před branku a hosté jsou rádi, že mohou jít střídat.

28:28

Slávisté jsou v plném počtu.

27:46

Přesilovka domácích je zatím mizerná. Vhazuje se u branky Kašíka.

27:27

Hosté se osvobozují. Na led jde druhá zlínská lajna.

26:46

Chytil už je na ledě a hned se zapojil do kombinace. Nosek však svou střelu namířil jen do noh obránce.

26:27

Domácí si zahrají přesilovku. Na trestnou usedl Holý, jenž si odpyká dvě minuty za podražení.

24:59

Ondráček se snažil usměrnit střelu před branku do sítě, ale jeho teč skončila jen na betonech Polívky.

24:32

Vhazování po levé ruce Polívky.

23:55

Chytil se dostal za obranu, jel sám na Polívku, zakončil, brankář Slavie puk vyrazil a Chytil následně narazil do mantinelu za brankou a zůstal ležet na ledě. Po chvíli se však posbíral a odjel na střídačku. V New Yorku mohou být v klidu. Vypadá to, že se nic nestalo.

22:07

Domácí se dostávají do vedení. Ondráček vystřelil jenže jeho střela skončila na obránci. Puk se však odrazil na hůl TOMÁŠE ŽIŽKY, který mezi kruhy neměl problém poslat kotouč za záda Polívky. Asistence: Jiří Ondráček.

21:48

Kašík vyráží střelu od modré z hole Růžičky.

21:20

Horák a Fořt operovali před branku, ale puk nakonec skončil v moci Polívky.

20:23

Kašík chytá nahození od modré a Slavia tak získala pásmo.

20:16

Ofsajd na straně Zlína. Znova se tak bude vhazovat.

20:01

První třetina zrovna příliš krásy nenabídla. Zlín byl o něco lepším týmem, více držel puk na hokejkách a snažil se něco vymyslet. Slavia se spoléhala na rychlé protiútoky, ale ani jednou se ji nepovedlo žádný využít.
Další třetina začne přibližně v 18:48.

20:00

19:43

Veselý se tlačil na branku tak vehementně, až spadl na Polívku a hra byla přerušena.

18:59

Polívka drží puk v rukavici a uvidíme tak buly po levé ruce brankáře hostů.

18:44

Nosek dostal puk na střed, tlačil svou střelu k tyči, ale asi až příliš. Branku totiž minul.

17:13

Kašík vyrazil jedovatou střelu od modré a domácí vyhazují puk do bezpečí.

16:23

Zlín se osvobozuje a vyhazuje až za branku Polívky.

15:59

Tomáš Fořt si jde odpykat dvě minuty za držení hole. Přesilovku bude poprvé hrát také Slavia.

15:59

Šafránek se pěkně uvolnil na vrcholu kruhu, vystřeli, ale přímo do míst, kde byl připraven Kašík.

15:20

Chytilova přihrávka na Illo nebyla přesná a puk končí na zakázaném uvolnění.

14:21

Hosté vykombinovali pěknou souhru, ale v konečné fázi se Jankovskému nepovedlo ani vystřelit na Kašíka.

12:51

Pas před branku našel hůl Nedvídka, jenže tomu puk poskočil a ani nezakončil.

11:54

Zakázané uvolnění na straně Pražanů vrátí hru před Polívku.

11:02

Ondráček vypálil z kruhu, ale trefil jen hruď Polívky, který drží puk v náruči.

10:35

Valenta se pokusil vystřelit od modré, ale trefil jen prvního bránícího hráče.

09:17

Šmerha se dostal k odraženému puku před brankou, ale měl ho na dlouhou hůl a nedokázal tak zakončit.

08:42

Puk se přimotal na vrcholu kruhu na hůl Ondráčka, ten napřáhl ke střele, ale jen do chráničů Polívky.

07:52

Tejral zakončil z kruhu, ale jeho rány byla ztečována obráncem do ochranné sítě.

07:19

Žižka uklidňuje hru za brankou Kašíka, oba týmy jdou střídat.

06:22

Chytil to zkusil individuálně. Dostal se až k brance, tu obkroužil a pokoušel se zasunout puk k bližší tyči, Ale neuspěl.

05:51

Hosté poslali puk jen na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat u branky Polívky.

05:00

Nepříjemní nahození od modré vyděsilo Kašíka. Kotouč vyrazil reflexivně do rohu.

04:11

Buly po levé ruce Polívky.

03:46

Slavia je kompletní, oslabení docela v pohodě přestála.

03:25

Domácím přesilovka zatím moc nejde. hosté znovu puk vyhazují.

02:57

Zlín byl chvíli v pásmu, ale hosté nyní zase vyhazují.

02:20

Slavia vyhazuje puk přes všechny čáry.

01:45

Je tu první vyloučení a Zlín bude hrát přesilovku. Růžička si odpyká dvě minuty za zdržování hry.

01:29

Jankovský měl dobrou příležitost. Kašíkovi vypadl puk z výstroje a útočník Slavie se pokoušel doráže z blízkosti, ale jen do betonů brankáře.

00:58

Práci na druhé straně měl i Zlín, ale Polívka byl na místě.

00:23

Rána od modré, Kašík puk vyrazil před sebe, toho se ujal Šafránek, stáhl si puk do bekhendu a jen kousek mu chyběl, aby puk zasunul do branky.

00:01

Aukro Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Padrnos, Nosek, Valenta, Novotný, Žižka, Horák – Bukarts, Chytil, Illo – Okál, Fořt, Veselý – Ondráček, R. Pšurný, Zagrapan – Fryšara, Sedláček, Václavek.

HC Slavia Praha: Polívka (Frodl) – Kasík, Novák, Barák, Holý, Ryzák, Růžička, Walter – Krejčík, Šafránek, Nedvídek, Jankovský, Kubica, Ondráček, Kopta, Krliš, Šmerha, Tejral, Furch, Heldák.
Druhým dnem dnes pokračuje Zubr Cup. Proti sobě tentokrát nastoupí Aukro Berani Zlín a HC Slavia Praha. Oběma týmům vyšel vstup do turnaje docela rozlišně. Zatímco Slavia prohrála s Přerovem 7:5, ševci dokázali doma zvítězit nad Znojmem v poměru 5:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:0

Góly a asistencie: 23. Žižka (Ondráček), 49. Nosek (Bukarts, Padrnos), 50. Pšurný (Horák, Zagrapan), 53. Chytil (Illo, Bukarts)

Rozhodca: Kubičík, Vaněk – Hanzlík, Ganger.