4:0

koniec (0:0, 1:0, 3:0)

16.08.2017, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • Michal Sedláček (@Michal_68) cz

55:38

Valenta si jde odsedět dvě minuty za podražení, Pokud hosté ale budou pokračovat v (ne)úspěšnosti svých přesilovek, mohou být domácí v klidu.

52:55

Zlín právě vstřelil branku!
Už je z toho trochu exhibice. První zlínská lajna si prohrála s obranou Slavie, první střelu polívka ještě vyrazil, ale poté se už nestačil zvednout, aby mohl reagovat na dorážku FILIPA CHYTILA, který tak zvyšuje na 4:0. Asistence: Radoslav Illo, Roberts Bukarts.

49:46

Opět se vylučuje. Sedláček si jde sednout na trestnou za krosček.

49:05

Beranům to začíná padat. Horák posunul puk k mantinelu, tam si sjel na vrchol kruhu ROMAN PŠURNÝ, natáhl ke střele a puk proletěl přes bránící hráče a skončil až v síti. Asistence: Oldřich Horák, Marek Zagrapan.

48:10

Vypadlo to, že domácí už akci příliš překombinovali, ale poté posunul puk Bukarts na DAVIDA NOSKA a jeho rána z vrcholu kruhu zapadla za záda Polívky. Asistence: Roberts Bukarts, Martin Padrnos.

47:13

Hosté jdou do tří. Holý si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

47:09

Krliš si jde odsedět dvě minuty za a Zlín bude hrát další přesilovku.

45:27

Ill ve velké šanci. Sám byl před brankou, u tyčky bylo volné místo, ale svou střelu z první poslal jen do tyčky.

44:22

Nyní jdou do oslabení zase Pražané. Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Holý.

42:05

Domácí jdou do tří. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou zamířil Illo.

40:53

Okál si jde odsedět dvě minuty za hákování. Přesilovka pro Slavii.

37:06

Kasík nedovolil projít zlínskému hráči, ale jen za cenu faulu. Nyní si tak odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

36:07

Okál jen ze strany, mohl i nahrávat, ale zvolil střelu, která jen těsně minula pravou tyč branky Polívky.

30:18

Nosek putuje na trestnou za nedovolené bránění.

29:47

Obrovský tlak Zlína. Na Polívku létaly střely ze všech stran. Hráči Slavie už jen stáli před brankou a doufali, že se Zlín neprosadí. Nakonec hru uklidnil Polívka, jenž zachytil puk směřující před branku a hosté jsou rádi, že mohou jít střídat.

26:27

Domácí si zahrají přesilovku. Na trestnou usedl Holý, jenž si odpyká dvě minuty za podražení.

23:55

Chytil se dostal za obranu, jel sám na Polívku, zakončil, brankář Slavie puk vyrazil a Chytil následně narazil do mantinelu za brankou a zůstal ležet na ledě. Po chvíli se však posbíral a odjel na střídačku. V New Yorku mohou být v klidu. Vypadá to, že se nic nestalo.

22:07

Domácí se dostávají do vedení. Ondráček vystřelil jenže jeho střela skončila na obránci. Puk se však odrazil na hůl TOMÁŠE ŽIŽKY, který mezi kruhy neměl problém poslat kotouč za záda Polívky. Asistence: Jiří Ondráček.

15:59

Tomáš Fořt si jde odpykat dvě minuty za držení hole. Přesilovku bude poprvé hrát také Slavia.

01:45

Je tu první vyloučení a Zlín bude hrát přesilovku. Růžička si odpyká dvě minuty za zdržování hry.

00:23

Rána od modré, Kašík puk vyrazil před sebe, toho se ujal Šafránek, stáhl si puk do bekhendu a jen kousek mu chyběl, aby puk zasunul do branky.

4:0

Góly a asistencie: 23. Žižka (Ondráček), 49. Nosek (Bukarts, Padrnos), 50. Pšurný (Horák, Zagrapan), 53. Chytil (Illo, Bukarts)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Padrnos, Nosek, Valenta, Novotný, Žižka, Horák – Bukarts, Chytil, Illo – Okál, Fořt, Veselý – Ondráček, R. Pšurný, Zagrapan – Fryšara, Sedláček, Václavek.

HC Slavia Praha: Polívka (Frodl) – Kasík, Novák, Barák, Holý, Ryzák, Růžička, Walter – Krejčík, Šafránek, Nedvídek, Jankovský, Kubica, Ondráček, Kopta, Krliš, Šmerha, Tejral, Furch, Heldák.

Rozhodca: Kubičík, Vaněk – Hanzlík, Ganger.