1:3

koniec (1:0)

27.09.2017, 15:30 • Hrušovany • 4. kolo • Jerguš Radačovský

Tipsport: 22.37 12.0 1.03

Pohárový zápas bol pre Dunajskú Stredu asi náročnejší než sa očakávalo. Po prvom polčase viedli Hrušovany 1:0 zásluhou gólu kapitána Krška. V druhom polčase sa hra hostí výraznejšie zlepšila po príchode Kalmára s Čmelíkom. Obidvaja sa dokázali presadiť aj gólovo, tretí gól pridal Divković. Fortunaligista tak po zlepšenom výkone v druhom polčase postupuje do ďalšieho kola Slovnaft Cupu. (17:25:02)

90+1

90+1

Z ľavej strany sa ešte snažil skórovať Kalmár, ale brankár Holička si túto situáciu postrážil.

90

Zápas sa už iba dohráva, loptu majú na kopačkách fortunaligisti.

89

Domáci ešte pohrozili a vypracovali si rohový kop, ktorý však nijako nevyužili.

86

Peknú kombináciu predviedli Koštrna z Kalmárom, ale k zakončeniu sa nedostali aj vďaka dobrému obrannému zákroku obrancu.

84

Hráči hostí ale neprestávajú tlačiť domáci tím a ešte sa snažia o rozšírenie streleckého účtu.

83

Tretí gól domácich hráčov zlomil a zápas len dohrávajú.

81

81. DIVKOVIĆ - 1:3

81

Dunajskej Strede sa podarilo zvýšiť stav na 3:1. Po obrovskej chybe domácich hráčov sa k lopte dostal osamotený Čmelík, ktorý si túto príležitosť nenechal pre seba a prihral na osamoteného MARKA DIVKOVIĆA, ktorý pred odkrytou bránou nezaváhal.

78

Napriek stupňujúcemu tlaku a inkasovaným gólom pracuje obrana domácich dobre, lenže v útoku im momentálne bráni vysoké napádanie fortunaligistu.

76

Z ihriska odišiel domáci strelec gólu Krško. Kapitána OFK Hrušovany nahradil Vičan.

76

Ashiru je opäť aktívny, tentokrát to však viedlo k zbytočnému faulu.

74

Hosťujúci Ashiru chcel zvýšiť skóre strelou z diaľky, ale mieril tesne nad.

72

Domáci tím sa snaží sériu hostí zastaviť, ale momentálne sa presadzuje len veľmi ťažko. Favorit zápasu už získava plnú kontrolu nad zápasom.

70

70. ČMELÍK - 1:2

70

Dunajská Streda sa dostáva do vedenia. Z následného protiútoku využil LUKÁŠ ČMELÍK svoju rýchlosť a sám pred brankárom Holičkom nezaváhal.

67

Hrušovany sa oslobodili z vlastnej polovice a vpredu dobre pracoval Jankovič, jeho snahu však hosťujúca obrana pokryla.