23.10.2017, 13:30 • LeSports Center • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.8 4.0 3.87

Československá stopa v zápase
Marek Ďaloga /KUN) 0+0, čas na ledě 18:37 (16:20:24)
Domácí celek se ve druhé třetině dostal do dvoubrankového vedení, hosté pak dokázali vyrovnat. Za stavu 2:2 se prodlužovalo. Nastavený čas nerozhodl, a tak se jely nájezdy. V nich o výhře Admiralu rozhodl Viktor Alexandrov.

Viktor ALEXANDROV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
V nájezdech o výhře hostů rozhoduje svým dobrým pokusem VIKTOR ALEXANDROV.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani nastavený čas o vítězi nerozhodl, a tak uvidíme nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:29

Ani jeden celek nemůže v prodloužení rozhodnout, pravděpodobně uvidíme nájezdy.

63:56

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

63:36

Hostující brankář se zapojuje do rozehrávky, domácí tým střídá. Následně i Admiral.

63:00

Dvě minuty zbývají z prodloužení, výborně vypálil jeden z hostujících hráčů, Magnus Hellberg skvěle zasáhl.

62:23

Brandon DeFazio poslal kotouč příliš vysoko.

62:01

Brendan O'Donnell výborně vypálil, ale branku minul.

61:40

James Wright se dostal do brejku, svou šanci ale proměnit nedokázal.

61:16

Cory Kane nedokázal zpracovat kotouč. Domácí pokračují v akci.

61:00

Minuta nastaveného času je pryč, hraje se hodně opatrně.

60:37

Domácí hokejisté mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.

60:12

Wojtek Wolski se propracoval do útočného pásma, ale nedokázal nic vymyslet.

60:01

Ve třetí třetině dokázal hostující celek vyrovnat, a tak se bude prodlužovat.

60:00

59:27

James Wright se dostal do úmyslného postavení mimo hru.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:40

Vhazovalo se před brankou Admiralu, hosté se ale k puku dostali, a tak akce končí.

58:27

Oba týmy se pokouší rozhodnout v základní hrací době, do prodloužení se jim evidentně nechce.

57:50

James Wright se propracoval přes modrou čáru a od mantinelu vypálil, jeho ránu kryl domácí gólman.

57:31

Geoffrey Kinrade dostal kotouč do útočného pásma,ale nezakončil. Domácí celek sice tvoří hru, ale střel má málo.

56:47

Hraje se spíše ve středním pásmu, hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nechce chybovat.

55:51

Oba týmy hrají takticky, ani jeden celek nechce chybovat.

55:20

Hostující celek nyní vyhodil kotouč ze svého pásma tak, aby to nebyl icing. Luke Lockhart se pokouší rychle dostat hru před braku Admiralu.

54:40

Brandon Yip nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Brendan O'Donnell se následně dostal do výborné šance, ale z předbrankového prostoru minul.

54:11

Dostáváme se poslední části hry ve třetí třetině. Stav je vyrovnaný, optickou převahu ale mají domácí.

54:00

Damir Žafjarov se sice dostal do útočného pásma, ale bylo to v rozporu s pravidly, hra je tak přerušena.

53:27

Jesse Blacker výborně zakončoval, ale jeho pokus nebyl přesný. Fanoušci ženou domácí hokejisty vpřed.

52:33

Momentálně sledujeme taktickou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.

51:10

Nyní se hosté dostali do útočného pásma, Pavel Machanovskij vypálil mimo bránu.

50:41

Geoffrey Kinrade neprošel před branku, Ivan Fiščenko si v obranné zóně dokázal poradit na výbornou.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí mají více ze hry, ale překonat brankáře se jim nedaří.

49:52

Alexej Ponikarovskij to vzal na sebe, dostal se do útočného pásma a vypálil, jeho pokus ovšem postrádal přesnost.

48:41

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

47:45

Wojtek Wolski výborně vypálil od modré čáry, jeho pokus vyklepal brankář z rukavice a hraje se dál.

47:16

Hostující celek má kotouč pod kontrolou za svou brankou, pokouší se rychle dostat do útočného pásma, ale marně.

46:54

Igor Bobkov kryje střelecký pokus soupeře, dobře vypálil Brandon Yip.

45:02

45:02 Dmitrij SAJUSTOV - 2:2

45:02

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno. Domácí hráč špatně přihrál ve svém obranném pásmu. Puk vybojoval Viktor Alexandrov, který situaci zpomalil a našel zcela volného DMITRIJE SAJUSTOVA, který uspěl střelou na vzdálenější tyč. Asistence: Viktor Alexandrov.

44:35

Wojtek Wolski vybojoval kotouč, Andreas Thuresson jej dostal do útočného pásma. Ke střele se ale Kunlun nedostal.

44:00

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez nějaké výraznější střelecké pozice.

42:08

Nikolaj Gluchov dostal kotouč do útočného pásma, a pak se pokoušel něco vymyslet. Přenechal puk spoluhráči, ale jeho rána postrádala přesnost.

41:10

Domácí celek vstoupil do třetí třetiny aktivně, pokouší se své vedení navýšit. Zatím ale hostující obrana je pozorná.

40:01

Hned tři branky jsme viděli ve druhé třetině, všechny v přesilovce. Domácí celek se probojoval do vedení o dva góly, v závěru třetiny pak basebalovým způsobem se štěstím překonal domácího brankáře Viktor Alexandrov.

40:00

39:28

Kotouč je ve středním pásmu, hostující Robert Sabolič se dostal do brejku. Forhendovým blafákem ale brankáře nepřekonal.

39:06

Igor Bobkov musel zasahovat po střele domácího hráče, Brandon Yip neuspěl.

38:53

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, ani jeden celek nechce momentálně chybovat.

37:59

37:59 Viktor ALEXANDROV - 2:1

37:59

Gól v přesilovce a je sníženo. Po přihrávce Makarenka se basebalovým způsobem prosazuje VIKTOR ALEXANDROV. Se štěstím prostřelil brankáře. Asistence: Pavel Makarenko a Jonathon Blum.

37:15

James Wright byl zcela volný před brankou, ale spoluhráč mu nedokázal přihrát.

36:38

Početní výhodu mají k dispozici hosté. Pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.

36:24

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Andreas Thuresson – 2 min., podražení).

36:07

Dmitrij Sajustov se dostal do předbrankového prostoru, jeho pokus výborně dokázal zastavit domácí brankář.

35:13

Ivan Fiščenko se dostal do útočného pásma, při pokusu o střelu mu puk sebral jeden z domácích beků.

34:42

Gólmani momentálně mnoho práce nemají, střelci se nemohou probojovat do výraznějších šancí.

33:20

Alexej Ponikarovskij se pokoušel probojovat do zakončení, ale kotouč mu přeskočil hůl, a tak bylo po šanci.

33:00

Sledujeme rychlou pasáž hry, Vadim Krasnoslobodcev se pokoušel dostat do útočného pásma, ale provinil se postavením mimo hru.

32:37

Hosté se pokouší vstřelit kontaktní branku, zatím ale domácí obrana odolává.

32:07

Igor Bobkov musí být stále pozorný, tentokrát se propracoval do zakončení Alexej Ponikarovskij, ale gólmana nepřekonal.

31:03

31:03 Wojtek WOLSKI - 2:0

31:03

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí celek navyšuje své vedení, využívá další přesilovou hru. Po rychlé Brulého přihrávce přesně páli WOJTEK WOLSKI. Asistence: Gilbert Brulé, Alexej Ponikarovskij

30:01

Přesilovku hrají domácí aktivně, Kyle Chipchura hledal před brankou spoluhráče, ale přihrál nepřesně.

29:40

Andreas Thuresson se probojoval s kotoučem do útočného pásma, jenže to výraznější šance se nedostal.

29:15

Domácí celek předchozí přesilovku využil, dokáže se prosadit i nyní?

29:11

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Zemčonok – 2 min., podražení).

28:30

Arťom Zemčonok tvrdě vypálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou zablokovaný, Magnus Hellberg zasahovat ani nemusel.

28:00

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, do výraznější střelecké pozice se ale Kunlun nepropracoval.

27:43

Gilbert Brulé čekal před brankou, kde byl zcela volný. Přihrávka se k němu ale nedostala.

27:20

Sledujeme rychlý hokej, mnoho vyložených šancí k vidění není.

26:47

Brendan O'Donnell se probojoval do střelecké pozice, vypálil, ale jeho pokus snadno kryje brankář Admiralu.

26:05

Momentálně se hraje zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.

25:27

Vadim Krasnoslobodcev to zkoušel individuálně, neuspěl. Následnou šanci hostů kryje domácí Magnus Hellberg.

25:01

Robert Sabolič se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale domácí obrana jej do předbrakového prostoru nepustila.

24:46

Andreas Thuresson se pokoušel překonat hostujícího brankáře, mířil na bližší tyč, ale jeho pokus nebyl přesný.

24:30

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

23:30

Aktivněji hrající domácí celek se dostal do vedení díky využité přesilovce, nyní se hosté pokouší vyrovnat, Pavel Machanovskij špatně přihrál.

23:02

23:02 Jesse BLACKER - 1:0

23:02

Kunlun se dostává do vedení. Důležitou práci odvedl Gilbert Brulé. Jeho přihrávku do druhé vlky přijal JESSE BLACKER a rychle vypálil. Prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Gilbert Brulé.

22:05

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikolaj Gluchov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

21:33

Vladimir Tkačov se dostal do výborné střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku. Připravený byl také domácí gólman, ale zasahovat nemusel.

21:07

Nikita Chlystov byl na malý moment volný před brankou, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.

20:14

20:01

20:00

19:50

Brayden Jaw vypálil, jeho rána postrádala přesnost.

19:26

Domácí celek se usadit v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet. Marek Ďaloga od modré čáry neuspěl.

19:04

Gilbert Brulé zakončoval rychlou akci, jeho pokus kryje hostující brankář. Vhazovat se bude před brankou Vladivostoku.

18:45

18:14

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Viktor Alexandrov – 2 min., nedovolené bránění).

17:46

Kyle Chipchura vybojoval kotouč ve středním pásmu, následně o něj ale přišel, a tak se musí bránit.

17:25

Brandon DeFazio vypálil z dobré pozice, jeho pokus zablokoval brankář, poradil si s následnou dorážkou.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:19

Hostující celek hraje aktivně, domácí brankář musí být pozorný. Admiral hraje lépe.

16:00

Magnus Hellberg kryje další střelecké pokus, tentokrát James Wright zakončoval.

15:35

Vadim Krasnoslobodcev výborně zakončil, Magnus Hellberg byl ale pozorný.

15:01

Dostáváme se do finální fáze první třetiny, ani jeden celek se nikam nežene.

14:15

Domácí gólman kryje další střelecký pokus, Oskars Bartulis od modré čáry zakončoval zápěstím.

13:22

Kyle Chipchura to zkoušel z mezikruží, jeho pokus nebyl přesný.

13:04

Kunlun se pokouší něco vymyslet, ale nemůže se probojovat do zakončení.

12:15

Damir Žafjarov vypálil, jeho ránu kryje brankář.

11:43

Domácí dostali kotouč do brány, ale celé situaci předcházelo nedovolené bránění brankáři, gól tak platit nemůže.

11:35

Wojtek Wolski výborně z předbrankového prostoru vypálil, ale jeho pokus kryje výborně Igor Bobkov.

11:02

Shaone Morrisonn nahodil kotouč do útočného pásma, Nikolaj Gluchov se jej pokoušel dojet, ale nestihl ho.

10:11

Pavel Machanovskij rozehrává od své branky, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.

09:35

Brendan O'Donnell se po pěkné kombinaci dostal do zakončení, jeho pokus byl zablokovaný.

09:00

Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před hostující brankou. Igor Bobkov musí být pozorný.

08:34

08:22

Domácí se nemohou propracovat do střelecké pozice.

07:30

Jesse Blacker to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla zablokovaná. Následně se ale Admiral osvobodil.

07:11

Luke Lockhart vypálil od modré čáry, jeho pokus ale kryje brankář.

06:34

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 2 min., nedovolené bránění).

06:15

05:28

Andreas Thuresson dobře zakončil od modré čáry, jeho pokus končí zablokovaný v rohu.

04:50

Hosté hrají přesilovou hru špatně, nemohou se probojovat do zakončení.

04:15

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

03:34

Igor Bobkov kryje další střelecký pokus domácího týmu. Kunlun hraje aktivně.

03:00

Gilbert Brulé se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl nepřesný.

02:15

Jonathon Blum dobře vypálil, jeho ránu kryje domácí brankář. Vhazovat se bude před brankou Kunlunu.

01:42

Roman Graborenko se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

00:53

Mnoho šancí k vidění není, domácí celek hraje aktivně, ale Admiral se dobře brání.

00:27

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

00:01

Red Star Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Kinrade, Järvinen, Blacker, N. Chlystov, Graborenko, Ďaloga, Vorobej – Ponikarovskij, Wolski, Brulé – Kane, Thuresson, O'Donnell – Chipchura, Yip, DeFazio – Jaw, Lockhart, Mokin.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, N. Gluchov, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Sabolič, Wright, Krasnoslobodcev – Alexandrov, Tkačov, Sajustov – Kazakov, Makarenko, Žafjarov – Fiščenko, V. Butuzov, Machanovskij – Manukjan..
Poslední vzájemný zápas vyhrál hostující tým. Kunlun se dostal při vlastním oslabení do vedení, v poslední půlminutě hry hosté vyrovnali. V nájezdech pak dokázal vyhrát Admiral
Red Star Kunlun odehrál 24 zápasů (10-1-5-8). Kunlun se sice drží na postupovém osmém místě, ale v poslední době ztrácí zápasy v nastaveném čase nebo nájezdech. Nejnovější tým KHL si sice dokáže během zápase šance vypracovat, ale má velké problémy s proměněním.
Admiral Vladivostok odehrál 24 zápasů (5-3-4-12), vybojoval 25 bodů, díky čemuž je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Novosibirskem 4:2, Jugrou 3:1 a v nájezdech s Kunlunem 2:1. Nestačil na Omsk 2:3 a na Barys 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun aAdmiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

2:3

Góly a asistencie: 24. Blacker (Brulé), 32. Wolski (Brulé, Ponikarovskij) – 38. Alexandrov (Makarenko, Blum), 46. Sajustov (Alexandrov), rozh. náj. Alexandrov