23.10.2017, 18:30 • Viťaz Ice Palace • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.4 3.8 2.6

Československá stopa v zápase
Roman Horák (CEC) 0+1, čas na ledě 18:32, 2 střely,
Vojtěch Mozík (CEC) 1+1, čas na ledě 18:37, 2 střely (21:04:36)
Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas poměrně jednoznačně.Svého soupeře porazili 4:0, gólman Igor Saprykin vychytal čisté konto. Dva góly zaznamenal Alexej Makejev.

59:40

Už se vůbec nic nestane.

59:16

Igor Saprykin zasahovat nemusel, střela od modré čáry k němu nedolétla.

59:00

Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry ve třetí třetině.

58:37

V poklidném tempu se zápas dohrává, o výhře domácích už nepochybuje vůbec nikdo.

58:17

Ilja Šinkevič vybojoval kotouč za svou brankou a pokouší se rychle dostat hru do útočného pásma. Neuspěl.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40

Domácí vedou o čtyři góly, ale i tak se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, hosté se musí bránit.

57:26

Arťom Vorošilo výborně zakončoval z mezikruží, jeho pokus kryje brankář Michail Karnauchov, který přerušuje hru.

56:04

Niclas Burström jemně změnil dráhu střely od modré, ale i tak zasáhl gólman.

55:45

Arťom Vorošilo vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný, gólman zasahovat nemusel.

54:20

Alexej Kopejkin dobře vypálil, Nikita Vyglazov tečoval a Michail Karnauchov kryje kotouč.

54:03

Stále drží domácí útočné pásmo , ale nemohou se propracovat do zakončení.

53:32

Domácí se usadili v útočném pásmu, sledujeme aktivní hru Viťazu.

53:14

Nikita Vyglazov tečoval kotouč před brankou, do výraznější šance se ale nedostal.

52:46

Po komerční přestávce dál pokračuje zápas, ve kterém zatím vede domácí celek o čtyři góly a má namířeno k výhře.

50:56

Střídání v brance týmu HC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Jhonas Enroth, přichází Michail Karnauchov.

50:56

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jhonas Enroth – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Borna Rendulić – 2 min., nedovolené bránění).

50:55

Domácí celek dostal kotouč do brány, ale bylo to po faulu na brankáře, gól tak platit nemůže.

50:26

Hraje se za hostující brankou, domácí drží hru takticky daleko od své brány.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Andrej Stěpanov to zkoušel od modré, ale neuspěl.

48:34

Viťaz pokračuje v aktivní hře a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Arťom Vorošilo pálil mimo branku.

48:10

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat, mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí mají výrazně více ze hry.

46:45

46:45 Alexej MAKEJEV - 4:0

46:45

Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí navyšují své vedení, dávají gól v oslabení. Po výborné přihrávce Horáka nadvakrát překonal brankáře Minsku ALEXEJ MAKEJEV. Asistence: Roman Horák.

46:30

Jack Skille se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho tvrdou ránu kryje brankář Igor Saprykin. Ten si poradil i s dorážkou.

44:50

Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Kopejkin – 2 min., sekání).

44:48

Hosté se propracovali do útočného pásma, Justin Fontaine zkoušel vypálit, ale jeho ránu kryje brankář.

43:38

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Mnoho šancí ve třetí třetině k vidění není.

42:54

Arťom Švec-Rogovoj se dostal do útočného pásma, ale nedokázal přesněji vypálit. Jeho pokus zablokoval obránce.

42:00

Ilja Šinkevič nahazoval kotouč na branku, jeho pokus kryje Igor Saprykin.

41:35

Sledujeme rychlý hokej, Borna Rendulić byl připravený na zakončení, ale kotouč netrefil podle představ.

40:51

Domácí celek hraje stále aktivně, pokouší se něco vymyslet na obranu soupeře.

40:01

Dvě branky přidali hosté ve druhé třetině, a tak vedou 3:0 a mají dobrou výchozí pozici pro třetí třetinu. Naopak hosté musí výrazně přidat.

40:00

39:46

Ještě jedna domácí střela na branku, gólman Jhonas Enroth byl znovu pozorný.

39:30

Alexej Kopejkin vypálil z kruhu, jeho ránu brankář Jhonas Enroth zastavil.

39:25

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, domácí celek kontroluje hru.

39:00

Minsk kombinuje s kotoučem na holi, hosté se dostali do dobré šance, ale Sergej Drozd nezakončil z bezprostřední blízkosti.

38:30

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Kotouč mají pod kontrolou hosté.

38:00

Domácí celek hraje dál aktivně a chce své vedení ještě navýšit. Hostující obrana v čele s brankářem je nyní pozorná.

37:19

37:19 Alexej MAKEJEV - 3:0

37:19

Další využití přesilovka, po pěkné kombinaci se puk dostal do míst, kde byl zcela volný ALEXEJ MAKEJEV, který neměl problém poslat kotouč do odkryté brány. Asistence: Vojtěch Mozík a Borna Rendulić.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:59

Další zakončení od modré čáry, Roman Horák neuspěl, jeho pokus drží brankář Minsku.

36:31

Hned tři střelecké pokusy z bezprostřední blízkosti musel zastavit hostující brankář. Jhonas Enroth nyní drží své spoluhráče.

35:52

Po střele Alexeje Semjonova vyrazil hostující brankář kotouč do ochranné sítě nad brankou.

35:35

Dlouhou přesilovou hru hrají domácí hokejisté.

34:15

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Korobov – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

34:06

Alexej Kopejkin dobře vypálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu kryje gólman.

33:53

Hraje se spíše ve středu hrací plochy, ani jeden celk se nikam nežene.

32:56

Domácí hokejisté hrají aktivně, Dmitrij Sjomin hledal spoluhráče, ale nedokázal přesněji přihrát.

32:22

Borna Rendulić mohl zakončit, ale rozhodl se ještě pro přihrávku. Následně Jhonas Enroth kryje kotouč.

32:00

Domácí celek hraje aktivně, pokouší se přidat další branku, Alexandr Denežkin to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.

31:05

Igor Saprykin kryje kotouč po střele Andreje Stěpanova. Následuje komerční přestávka.

30:36

30:36 Vojtěch MOZÍK - 2:0

30:36

Domácí celek navyšuje své vedení, po dlouhém obléhání brány se tvrdou ránou od modré čáry prosazuje VOJTĚCH MOZÍK. Asistence: Alexej Makejev.

30:26

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině i zápase, více ze hry mají domácí hokejisté.

29:40

Alexej Makejev se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus výborně vyrazil brankář Jhonas Enroth.

29:10

Vladimir Děnisov vybojoval kotouč před vlastní brankou, ale málem o něj přišel. Hostující obránce situaci zvládl.

28:57

Oba týmy střídají, do hry přicházejí odpočinutí hokejisté.

28:18

Domácí Igor Golovkov dobře vypálil od modré, jeho rána byla zablokovaná, Jhonas Enroth zasahovat vůbec nemusel.

27:10

Arťom Volkov měl kotouč na modré čáře a vypálil. Jeho pokus ale domácí obránce Alexej Semjonov zablokoval.

25:46

Dinamo se nastěhovalo do útočného pásma, pokoušelo se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale bez gólu.

25:24

Jack Skille vypálil z mezikruží, bránu ale trefit nedokázal.

25:06

Bez výraznější šance se momentálně hraje, hra se přelévá ze strany na stranu.

23:56

Více ze hry mají nyní domácí, ti se nastěhovali do útočného pásma. Hostující obránce ale kotouč získal a směr hry se otáčí.

23:40

Ilja Šinkevič to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl ale zablokovaný.

22:27

Andrej Stěpanov má kotouč za svou brankou pod kontrolou, postupně se pokouší rozehrávat.

21:54

Sledujeme rychlý hokej ve druhé třetině, Marc-Andre Gragnani se propracoval do zakončení, jeho pokus kryje domácí brankář.

20:01

Po první třetině vede domácí celek o jednu branku, prosadil se v přesilové hře. Minsk na výraznější střeleckou pozici čeká.

20:00

19:39

Jhonas Enroth kryje velkou šanci, do které se dostal Niclas Burström. Buly před brankou Minsku.

19:02

Probíhá poslední minuta hry v první třetině, domácí Alexandr Nikulin se propracoval do zakončení, ale minul.

18:25

Hraje se momentálně ve středním pásmu, do útočného se sice dostal Quinton Howden, ale vypálit na branku nedokázal.

18:19

Igor Saprykin kryje střelecký pokus od modré čáry. Následovat bude vhazování před brankou domácích.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry první třetiny, Alexej Kopejkin nedokázal dobruslit vyhozený kotouč, a tak je z toho icing.

17:20

Alexandr Nikulin výborně vypálil, jeho pokus kryje brankář hostujícího celku.

16:47

Viťaz rozehrával od své branky, následně se do zakončení dostal Jaakko Rissanen, jeho tvrdou ránu kryje gólman.

16:13

Minsk se propracoval do střelecké pozice, na poslední chvíli ale kotouč odehrál obránce.

15:07

Igor Saprykin musel být pozorný, do střelecké pozice se dostal Quinton Howden, ale kotouč netrefil podle představ.

14:50

Alexandr Kulakov se pokoušel propracovat do útočného pásma, což se mu podařilo. Následně ale Dinamo zakončit nedokázalo.

13:27

Jhonas Enroth musí být pozorný, hraje se nyní před jeho brankou.

13:10

Niclas Burström to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl ale zablokovaný soupeřem.

12:25

Sledujeme klidný hokej. ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není. Drobnou optickou převahu mají domácí.

10:33

10:33 Alexej SEMJONOV - 1:0

10:33

Domácí hokejisté využívají přesilovou hru a dostávají se do vedení. Z brankoviště puk do brány poslal ALEXEJ SEMJONOV. Asistence: Alexej Kopejkin.

10:08

Hostující celek ustál domácí tlak a nyní se hraje ve středním pásmu. Mnoho šancí k vidění není.

09:44

Domácí celek hraje přesilovou hru aktivně, probojoval se stabilněji v útočném pásmu.

09:11

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Znacharenko – 2 min., krosček).

08:11

Arťom Volkov nestihl kotouč v útočném pásmu, a tak hrají domácí obránci. Oba týmy střídají.

07:50

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

06:30

Viťaz hraje aktivně, dostal se do předbrankového prostoru, ale nemůže výrazněji vypálit.

06:30

Alexandr Denežkin dobře vypálil z kruhu. Jeho ránu bez přípravy zastavil hostujíc Jhonas Enroth.

05:37

Domácí se dostali do útoku, Dmitrij Sjomin byl volný před brankou, puk se k němu nedostal. Následně Sergej Gimajev vypálil od modré čáry.

04:30

Igor Saprykin kryje střelecký pokus. Alexandr Pavlovič se dostal do zakončení z otočky, ale jeho ránu zastavil brankář.

04:13

Zakázané uvolnění vrací hru před domácí branku, Igor Saprykin tak musí být pozorný.

03:33

Hosté se sice dostali do útočného pásma, ale k zakončení se Minsk neprobojoval.

03:00

Hosté mají kotouč pod kontrolou, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení. Gólmani mnoho práce nemají.

02:40

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

01:50

Igor Saprykin kryje střelecký pokus Alexandra Kitarova. Jeho zakončení nebylo dostatečně důrazné.

01:17

Domácí hokejisté se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale marně.

00:50

Dmitrij Korobov čekal na přihrávku na modré čáře, ale puk se k němu nedostal.

00:30

Domácí celek hraje v červeném. hosté v bílém. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostů.

00:01

HC Viťaz odehrál dvacet pět zápasů (7-1-3-14). Vybojoval dvacet šest bodů. Z posledních pěti zápasů všechny prohrál. Nestačil na Jekatěrinburg 3:5, Čeljabinsk 1:2. Magnitogorsk 1:3, Ladu 1:3 a Dynamo Moskvu 1:5. V posledních čtyřech zápasech vstřelil celkem tento tým jen čtyři branky.
HC Dinamo Minsk.odehrál 23 zápasů (9-1-2-11) a vybojoval jednatřicet bodů. V tabulce Západní konference je na deváté, první nepostupové, pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Dynamo Moskvu 2:1, Nižněkamsk 3:1 a Novgorod 5:1. Tým nestačil na Ufu 2:4 a Soči 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Viťaz a HC Dinamo Minsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

4:0

Góly a asistencie: 11. Semionov (Kopejkin), 31. Mozík (Makejev), 38. Makejev (Mozík, Rendulić), 47. Makejev (Horák)

Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (Biriukov) – Katičev, Gimajev, Golovkov, Mozík, Semionov, Burström, Voronkov – Horák, Vyglazov, Švec-Rogovoj – Denežkin, Nikulin, Makejev – Kulagin, Siomin, Vorošilo – Kopejkin, Rissanen, Rendulić.

HC Dinamo Minsk: Enroth (51. M. Karnauchov) – Gragnani, Děnisov, Korobov, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko – Skille, Howden, Fontaine – Pavlovič, Kitarov, A. Volkov – Linglet, Kovyršin, Gavrus – Kulakov, Drozd, Stepanov – Šarangovič, Bujnickij.

30:36 CEC 2:0 Mozík (Makejev)
34:15 MIN 2+2 Korobov, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
37:19 CEC 3:0 Makejev (Mozík, Rendulić)