koniec po predl. (0:1)

24.10.2017, 20:45 • Emirates Stadium, London • Osemfinále • Marek Jašek cz

Tipsport: 1.25 6.2 6.67

90

Poslední minuty zápasu se odehrávají v opravdu ostrém tempu. V posledních dvou minutách už jsme svědky třetí žluté karty. Provinil se James Husband.

89

Trybull se provinil likvidačním faulem a může být rád, že obdržel pouze žlutou kartul.

86

Akpom se provinil faulem uprostřed hrací plochy. Rozhodčí opět vytahuje kartu z kapsičky.

79

Jack Wilshere ke svému bídnému výkonu přidáva žlutou kartu. Po ostrém souboji se opřel do kopačky soupeře.

66

Proti pravidlům se provinil Francis Coquelin ostrým faulem uprostřed hrací plochy. Rozhodčí podruhé v zápase sáhl do kapsičky.

55

Máme tady první žlutou kartu v zápase. Nelson Oliviera se mohl dostat do samostatného úniku a Mohamed Elneny ho zastavil pouze za cenu faulu.

2:1

Góly: 84. Nketiah, 96. Nketiah – 32. Murphy

Karty:   55. Elneny (ARS), 66. Coquelin (ARS), 79. Wilshere (ARS), 86. Akpom (ARS) – 89. Trybull (NRW), 90. Husband (NRW)

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 12:6. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 9:18.

Arsenal FC: Macey – Coquelin, Debuchy, Elneny, Giroud, Holding, Iwobi, Maitland-Niles, Nelson, Walcott, Wilshere.
Náhradníci: Akpom, Dasilva, Iliev, Nketiah, Osei-Tutu, Sheaf, Willock.

Norwich City: Gunn – Husband, Klose, Maddison, Murphy, Oliveira, Pinto, Reed, Trybull, Vrancic, Zimmermann.
Náhradníci: Franke, Hoolahan, Jerome, Martin, McGovern, Stiepermann, Wildschut.