24.10.2017, 20:45 • Emirates Stadium, London • Osemfinále • Marek Jašek cz

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Wilshere, přichází Willock.

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází zraněný Iwobi, přichází Dasilva.

100

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Reed, přichází Jerome.

96

Arsenal právě vstřelil branku!
Dnešním zachráncem Arsenalu se jednoznačně stává EDWARD NKETIAH. Nejenže vstřelil vyrovnávací branku, ale právě naprosto otočil stav utkání. Arsene Wenger věděl koho má do utkání poslat. Po rohovém kopu se Edward dostal k hlavičce a tu přesně umístil do pravého horního rohu.

90

Poslední minuty zápasu se odehrávají v opravdu ostrém tempu. V posledních dvou minutách už jsme svědky třetí žluté karty. Provinil se James Husband.

89

Trybull se provinil likvidačním faulem a může být rád, že obdržel pouze žlutou kartul.

86

Akpom se provinil faulem uprostřed hrací plochy. Rozhodčí opět vytahuje kartu z kapsičky.

84

84. NKETIAH - 1:1

84

A máme vyrovnáno. Po rohovém kopu se k míči dostal nově přichozí EDWARD NKETIAH. Hráč se na hřišti nerozlédl ani na minutu a už se může radovat z branky. Ve skluzu zakončil do pravého dolního rohu. Brankář Gunn neměl šanci.

83

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Coquelin, přichází Nketiah.

79

Jack Wilshere ke svému bídnému výkonu přidáva žlutou kartu. Po ostrém souboji se opřel do kopačky soupeře.

71

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází střelec dnešní branky Murphy, přichází Stiepermann.

68

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Maitland-Niles, přichází Akpom Ch.

66

Proti pravidlům se provinil Francis Coquelin ostrým faulem uprostřed hrací plochy. Rozhodčí podruhé v zápase sáhl do kapsičky.

55

Máme tady první žlutou kartu v zápase. Nelson Oliviera se mohl dostat do samostatného úniku a Mohamed Elneny ho zastavil pouze za cenu faulu.

32

32. MURPHY - 0:1

32

Norwich právě vstřelil branku!
A máme tady první gól utkání. Hosté se překvapivě ujímají vedení. James Maddison dokázal svůj přehled a milimetrovou přihrávkou našel nabíhajícího JOSHE MURPHYHO. Ten si všiml, že brankář Macey vyběhl z branky a dloubáčkem ho překonal.

19

Máme tady první pořádné zakončení. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Rob Holding a svou hlavičku usměrnil pod horní tyč. Brankář Gunn předvedl skvělý zákrok. Bude se opět kopat rohový kop.

2:1

Góly: 84. Nketiah, 96. Nketiah – 32. Murphy

Karty:   55. Elneny (ARS), 66. Coquelin (ARS), 79. Wilshere (ARS), 86. Akpom (ARS) – 89. Trybull (NRW), 90. Husband (NRW)

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 12:6. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 9:18.

Arsenal FC: Macey – Coquelin, Debuchy, Elneny, Giroud, Holding, Iwobi, Maitland-Niles, Nelson, Walcott, Wilshere.
Náhradníci: Akpom, Dasilva, Iliev, Nketiah, Osei-Tutu, Sheaf, Willock.

Norwich City: Gunn – Husband, Klose, Maddison, Murphy, Oliveira, Pinto, Reed, Trybull, Vrancic, Zimmermann.
Náhradníci: Franke, Hoolahan, Jerome, Martin, McGovern, Stiepermann, Wildschut.