1:3

koniec (0:0, 0:1, 1:2)

26.10.2017, 18:30 • Ledový palác Bolšoj • Petr Sumbal cz

Tipsport: 2.27 4.0 2.68

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Přeji příjemný zbytek večera. (21:04:57)
Utkání mezi Soči a Jekatěrinburgem už je minulostí. Hosté dokázali Soči porazit a připisují si cenné tři body do tabulky. Po bezbrankové první třetině se dostal Jekatěrinburg do vedení ve 22. minutě. Ve třetí části svůj náskok navýšil na 2:0. Už to vypadalo, že by mohl Jakub Kovář udržet čisté konto, ale nakonec se tak nestalo. Českého brankáře propálil 5 minut před koncem Ivanov a zadělal na drama. Jenže vyrovnat už Soči nedokázalo. Naopak konečnou podobu výsledku dal Krikunov, který se trefil do prázdné brány.

59:28

59:28 Ilja KRIKUNOV - 1:3

59:28

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
A je hotovo. Soči se nedokázalo usadit v útočném pásmu a hosté toho dokonale využili. K puku se dostal ILJA KRIKUNOV a nedělalo mu problém trefit prázdnou bránu a dát svůj druhý gól v zápase. Asistence: Francis Paré, Stanislav Jegoršev.

59:03

Paré minul prázdnou branku střelou ze středního pásma.

58:45

Soči si vzalo oddechový čas.

58:35

Velkou šanci mel Polášek! Po střele českého beka ale nakonec puk v bráně neskončil.

58:18

Dmitrij Šikin už odjel na střídačku a Soči to zkouší v šesti.

57:37

Domácí jsou v posledních minutích logicky aktivnějším týmem, snaží se ještě na poslední chvíli vyrovnat.

56:09

Paré nebezpečně vracel zadovkou puk před bránu. Puk se málem odrazil od betonu Šikina do brány.

55:40

Hosté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

54:05

54:05 Andrej IVANOV - 1:2

54:05

Soči právě vstřelilo branku!
Kouzlo Jakuba Kováře je odčarováno. Střelu Šmeljova ještě dokázal vyrazit, ale proti dorážce ANDREJE IVANOVA už se neměl šanci přesunout. Asistence: Sergej Šmeljov, Alexej Cvetkov.

53:05

Z hranice pravého kruhu pálil O'Dell. Jakub Kovář jeho střelu po ledě dokázal zlikvidovat.

52:46

Jyrki Jokipakka už nestihl kotouč v útočném pásmu a tak se musí domácí znovu do pásma propracovat.

52:23

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Kuljaš – 2 min., hákování).

51:30

Sergej Šmeljov střílel z pravé strany, ale nezamířil přesně a ranku Jekatěrinburgu netrefil.

50:30

Hráči Soči to zkouší doslova ze všech pozic. Střela z poloviny hřiště ale jednoznačně nemohla Kováře zaskočit.

1:3

Góly a asistencie: 55. A. Ivanov (Šmeľov, Cvetkov) – 22. Čajkovský (Jegoršev, Torčeňuk), 45. Krikunov (Paré, Simakov), 60. Krikunov (Paré, Jegoršev)

HK Soči: Šikin (Barulin) – Jokipakka, Ščitov, Polášek, Kuznecov, Alexandrov, Mamkin, Čmychov – Wellman, Lapenkov, Collins – Padakin, O'Dell, Laričev – Chlopotov, Cvetkov, Šmeľov – Akmaldinov, A. Ivanov, Grebenščikov.

Avtomobilist Jekaterinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Ľamin, Čajkovský, Jegoršev, Mišarin, Timašov, Kulaš – Krikunov, Paré, Milovzorov – Michnov, Torčeňuk, Česalin – Pestunov, Obidin, King – Simakov, V. Popov, Rasseikin.

Rozhodca: Alexej Ravodin, Andris Ansons – Ivan Sazonov, Nikita Novikov