HC LERAM Orli Znojmo – MAC Budapešť

4:3

koniec po predl. (2:1, 0:0, 1:2 - 1:0)

26.10.2017, 16:15 • Nevoga aréna • Nikola Katolická cz

Orli nakonec Budapešť v prodloužení poráží 4:3 a z dnešního zápasu si tak odnáší 2 body. To je ode mě pro dnešek vše. Hezký zbytek dne! (18:34:55)

62:48

Orli právě vstřelili branku!
Orli z dnešního zápasu budou odcházet zásluhou bratrů Bulínů jako vítězové. Patrik Bulín poslal skvělou přihrávku před branku JANU BULÍNOVI, který ji jen doklepl do branky. Asistence: Patrik Bulín.

61:15

Na druhé straně si s Molnárovou střelou Kolupajev také poradil.

Jan Bulín se nyní dostal až před Györiho, za jeho záda se mu však puk dostat nepodařilo.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli 3 branky, z nichž 2 spadli za Kolupajevova záda. Budapešť tak vyrovnala a my uvidíme pětiminutové prodloužení.

60:00

59:09

58:55

Velká šance na straně Orlů. Domácí teď mají jednu šanci za druhou, zakončit se jim však stále nedaří.

57:59

Györi teď byl obklopen spoustou dorážek, všechny však vychytal.

57:09

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Csicsak – 2 min., vražení na hrazení).

55:43

Budapešť vstřelila branku!
Budapešti se podařilo vyrovnat. Obrovská radost na straně Budapešti, kterým se podařilo zásluhou ARPADA LÖSCZIHO vyrovnat. Asistence: Körösi Petr

54:24

53:54

Orlům se zatím přesilová hra moc nedaří.

53:46

Zakázané uvolnění domácích.

52:24

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Györi – 2 min.).

51:32

Zakázané uvolnění hostů.

50:02

Körösi teď na znojemského brankáře vyslal velmi nebezpečnou střelu z mezikruží, ten ji však dokázal vychytat.

4:3

Góly a asistencie: 3. Bulín J. (Bulín P.), 7. Kosnar (Zelenkov), 44. Piš (Sigmund), 63. Bulín J. (Bulín P.) – 6. Molnár (Boros, Löczi), 45. Molnár (Csicsak, Kedves), 56. Lösczi (Körösi)

HC LERAM Orli Znojmo: Kolupajev (Velička) – Rudy, Brabec, Bazala, Štěpanovský, Peří, Strnad, Hrubý – Bulín P., Růžička, Bulín J. – Piš, Sigmund, Roubal – Zelenkov, Kosnar, Zmeškal – Ligocký, Stromko, Michálek.

MAC Budapešť: Györi (Nagy) – Sarcia, Fejes, Kruppa, Kudor, Türmer, Boros, Szick, Druja – Köröri, Toth, Löczi, Molnar, Csicsak, Kedves, Galantai, Ritter, Korchma, Takacs, Grkovic, Subotic.

Rozhodca: Kopeček – Zídek, Rampír