koniec (0:2)

26.10.2017, 20:30 • Estadio Riazor (La Coruña) • 4. kolo • David Suchý cz

Fortuna: 1.88 3.44 4.15

Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:6. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:12. (22:18:33)
Je vymalováno! Las Palmas si nakonec dokázalo z tohoto utkání odvézt velmi slušnou pozici do odvety. Celek z Kanárských ostrovů zvítězil 4:1, přičemž velkou roli hrálo Juanfranovo vyloučení po necelých dvaceti minutách. La Coruňa sice ve druhé půli výrazně zabrala, přičemž za stavu 1:2 nebylo vyrovnání vůbec daleko.

90+3

90+1

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90

90. CALLERI - 1:4

90

Las Palmas právě vstřelilo branku!
Je tu ještě jedna branka! Dnes velmi dobře hrající Vitolo si všiml na hranici ofsajdu naběhnuvšího JONATHANA CALLERIHO, který přízemní střelou prostřelil Tytońě.

86

Domácí se už moc nesnaží a spíše už jen brání. Podobně je na tom také Las Palmas, které zcela pochopitelně nikam nepospíchá.

85

Hodně rychle z branky musel vyběhnout Tytoń, do jehož území se snášela nepříjemná kolmice. Polský brankář byl nakonec u míče včas.

84

V předchozích minutách jsme mohli vidět krutost fotbalu. Deportivo nevyužilo dvě velké šance, načež si hosté připravili smrtící útok.

83

Do konce zápasu zbývá posledních sedm minutek. Vypadá to, že o vítězi tohoto klání je již rozhodnuto. Las Palmas je navíc i nadále v držení balónu.

82

Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Gomez, přichází Hernán.

81

81. CALLERI - 1:3

81

Hosté si berou dvoubrankové vedení zpět! JONATHAN CALLERI se zjevil v pokutovém území, odkud náramnou střelou pod břevno nedal brankáři žádnou šanci.

81

Simon si nepřidělával zbytečné starosti a balón raději přihrál brankáři. Ten již svírá kulatý nesmysl ve své náruči.

81

Do konce utkání zbývá posledních deset minutek. Deportivo si sice vytváří velké šance, nicméně zatím naráží na velmi špatnou koncovku.

80

80. Valverde spálil tutovku.

80

A znovu uruguayský záložník! Ten si naběhl na další centr, který nedokázal na zadní tyči zamést do odkryté svatyně. Domácí byli hodně blízko vyrovnání.

79

Fantastický Raul! Jeden z domácích poslal přízemní centr na malé vápno, kde číhal zcela osamocený Valverde. Ten z luxusní pozice trefil pouze padajícího brankáře.