Taliansky pohár

CFC Janov – FC Crotone

1:0

koniec (0:0)

30.11.2017, 21:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Osemfinále • Michal Břuchanský cz

Fortuna: 1.78 3.6 4.7

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (00:31:32)
Je dobojováno! Janov po bezbrankové první půli rozehrál další poločas velmi dobře a v 54. minutě se radoval z vítězné branky, o kterou se postaral Migliore. Crotone se v dalším průběhu převážně bránilo a začalo zlobit až v samotném závěru. Lamanna několika zákrok domácí celek ale podržel a společně s ním může oslavit postup do osmifinále italského poháru.

90+5

90+5

K exekuci nadějného přímáku se postavil Gianluca Lapadula. Levačkou vyslal přízemní střelu k tyči, kterou o pár decimetrů přestřelil.

90+4

Kvůli křečím jednoho z hostů se nastavený čas o něco protáhl. Salcedo se už hnal víceméně sám na brankáře, přičemž ho tvrdě zastavil Cabrera. Festa bude čelit asi poslednímu přímému kopu.

90+3

Aristoteles nezužitkoval další příchozí centr před Lamannu. Míč vybojoval Omeonga a nejjednodušším způsobem ho odkopl na druhý konec hřiště.

90+2

90+2. Aleksandar Tonev (COE)

90+2

Migliore udělal vekou minelu ve vlastním vápně. Tím daroval zajímavý střelecký pokus Tonevovi, kterého Lamanna skvělým zákrokem vychytal. Následoval rohový kop, ale ten už tak povedený nebyl.

90+1

Druhý poločas je prodloužen o tři minuty nastaveného času.

90

V běžící devadesáté minutě měl hodně snadnou práci domácí gólman Eugenio Lamanna, který si nikým neatakován ze vzduchu stáhl centrovaný míč z levého konce hřiště.

89

Užuž to vypadalo, že Janovští budou postupovat proti nezformované obraně. Nic takového se ale nestalo, neboť Thomas Rodríguez už byl na pravé straně s míčem v autu.

88

Lapadula se pokusil rozběhnout vstříc Festovi. Ještě na půlící čáře ho ale faulem zastavil Leandro Cabrera.

87

Aristotelesova přihrávka vzduchem byla tečovaná a skončila jen u stoperů, kteří vrátili míč do klidnější části hřiště.

86

Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Federico Ricci, přichází Eddie Salcedo.

85

Prakticky všichni hráči se teď ocitli na třiceti metrech od domácí branky, a tak to má Crotone hodně složité při útoku do plných.

84

Federico Ricci se hodně divil, ale výhodu vhazování budou mít hosté. Jmenovitě český obránce Stefan Simić.

83

Isaac Cofie uprostřed hřiště fauloval v souboji s Marcusem Rohdenem a dokonce si prohlédl žlutou kartu.

83

Aleksandar Tonev si ve vzduchu zpracoval míč a v pokutovém území napřáhl ke střele. Lamanna byl v ohrožení, ale zasahovat nemusel.

82

Crotone v posledních minutách výrazně ožilo a vypadá to, že v posledních deseti minutách ještě zabojuje o případný postup v italském poháru.

1:0

Góly: 54. Migliore

Karty:   83. Cofie (JAN) – 16. Simič (COE), 57. Martella (COE), 66. Suljić (COE)

CFC Janov: Lamanna – Biraschi, Rossettini, Gentiletti – Lazović, Cofie, Brlek, Omeonga, Migliore – Ricci, Centurión.
Náhradníci: Perin, Zima – Izzo, Bertolacci, Lapadula, Taarabt, Rodríguez, Landre, Veloso, Salcedo, Laxalt.

FC Crotone: Festa – Simić, Ajeti, Cabrera, Martella – Faraoni, Suljić, Aristoteles, Stoian – Budimir, Crociata.
Náhradníci: Cordaz, Viscovo – Rohden, Ceccherini, Nalini, Barberis, Pavlović, Tonev, Trotta, Samprisi, Mandragora, Simy.

Rozhodca: Gianluca Manganiello