Španielsky pohár

Real Betis – Cadiz CF

3:5

koniec (2:4)

30.11.2017, 21:30 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • 4. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb) cz

Fortuna: 1.57 3.9 5.7

To je ode mě z krásné přestřelky vše, přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc, u dalších onlajnů se těším na počtenou! (23:22:47)
Na Estadio Benito Villamarín se ozývá hlasitý pískot, 8. tým La Ligy totiž prohrává s Cádizem CF 3:5 a v součtu s prvním zápasem prohrává 5:6, končí tak ve španělském poháru už ve čtvrtém kole! Naopak druholigový Cádiz si užívá velikého triumfu. Hosté dnes na hřišti nechali duši a po zásluze postupují. Ve druhé půli nejdříve snížil svou druhou brankou Tello, ale o postupu Cádizu definitivně rozhodl hlavou Kecojević.

90+4

90+3

Cádiz v klidu kombinuje a kontroluje závěr utkání.

90+2

Barragan našel centrem ve vápně Leona, který hlavičkoval nad bránu. Za poslední dvě minuty už Betis nejspíše dva góly dát nestihne.

90+2

Garcia dobře napadal, vybojoval míč, brejk z toho však nakonec nebyl.

90+1

Nastavují se čtyři minuty!

90

Centr na přední tyč odvrátili hosté do autu.

90

Leon se snažil probít přes obránce ke střele, ale to se mu nepovedlo. Vybojoval však alespoň roh.

89

Romera rozhodně s ničím nespěchá, ještě se nechá ošetřit.

88

Žlutou kartu dostává Camarasa (Real Betis), za loket v obličeji Romery.

88

Na domácí straně opět vypálil tvrdě Tello, ale jeho rána rozhodně neměla gólové parametry a skončila vysoko nad bránou.

87

Dobrý skluz Barragana, kterým zastavil brejk Cádizu.

86

Další akce Betisu neúspěšná, hostující Olivan bude vhazovat.

85

Domácí u míče, ale už to nevypadá, že by se zmohli na nějaký zázračný závěr.

85

Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Barral, přichází Garrido.

83

Tello chtěl dokonat hattrick, ale tvrdou ranou zpoza vápna minul bránu.

82

Durmisi si naběhl na dlouhý míč na levou stranu, akrobaticky ho ještě stihl zahrát na hrací ploše a Yanez musel být pozorný.

3:5

Góly: 8. Boudebouz, 24. Tello, 65. Tello – 3. Barral, 18. Romera, 26. Ai. Garcia (pen.), 41. Romera, 78. Kecojević

Karty:   44. Boudebouz (RBE), 70. Narvaez (RBE), 88. Camarasa (RBE) – 28. Traore (CAD)

Real Betis: Gimenez – Navarro, Mandi, Tosca, Durmisi – Camarasa – Narvaez, Boudebouz, Nahuel, Tello – Leon
Náhradníci: Adan, Barragan, Garcia, Guardado, Joaquin, Redruello Nimo, Ruibal Garcia

Cadiz CF: Yanez – Hidalgo, Kecojević, Lopez Guierrez, Olivan – Abdullah, Alex – Traore, Romera, Garcia – Barral
Náhradníci: Cruz, Garcia, Garrido, Gil, Sevando, Sanchez, Sergio

Prvý zápas: Cadiz - Real Betis 1:2