Francúzsky pohár

FC Sochaux – Amiens SC

6:0

koniec (3:0)

07.01.2018, 17:30 • Stade Auguste-Bonal, Montbéliard • 1/32 finále • Tomáš Reiner cz

Tipsport: 2.29 3.17 3.21

89

89. Sofiane DAHAM - 6:0

89

Sochaux vstřelilo branku!
SOFIANE DAHAM minutu před koncem obešel střídající Talala a upravil skóre na konečných 6:0!

82

82. Florin BERENGUER - 5:0

82

FLORIN BERENGUER si naběhl na krásnou kolmou přihrávku od Thomase Robineta a poté nedal Bouetovi žádnou šanci! Sochaux vede krátce před koncem 5:0!

60

60. Thomas ROBINET - 4:0

60

THOMAS ROBINET se podepsal pod úvodní dva góly Sochaux a nyní sám vstřelil jeho čtvrtý gól! Skvělou přihrávkou se prezentoval Florin Berenguer, který ho našel hluboko uvnitř útočné poloviny.

36

36. Aldo KALULU - 3:0

36

Amiens nedokázalo odvrátit míč z ohně a tvrdě na to doplatilo, když za brankářem Bouetem rozvlnil síť přesnou střelou ALDO KALULU! Sochaux vede necelých deset minut před přestávkou již o tři góly a prvoligový tým si koleduje o debakl.

30

30. Yakou MEÏTÉ - 2:0

30

YAKOU MEÏTÉ rozjel společně s Thomasem Robinetem krásnou kombinační akci, na jejímž konci krásnou střelou zamířil pod horní tyč a poslal Sochaux do dvoubrankového vedení!

24

24. Jean RUIZ - 1:0

24

Meïté napřáhl k prudké střele, kterou Bouet vyrazil skvělým zákrokem na rohový kop. Po centru z rohového kopu v podání Thomase Robineta už ale hostující brankář kapituloval a Sochaux se zásluhou JEANA RUIZE, který se dostal k odraženému míči, ujalo vedení 1:0!