Primeira Liga

Benfica Lisabon – GD Chaves

3:0

koniec (2:0)

20.01.2018, 19:15 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • 19. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky) cz

Tipsport: 1.21 6.73 12.1

Tohle je ode mne vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:12:27)
Je tu konec! Benfica nedopustila v druhém poločase žádné komplikace a po vítězství 3:0 si odnáší z tohoto utkání tři body, které ji řadí na průběžnou třetí pozici. Za domácí se trefil jednou Pizzi a dvakrát Jonas, který tak potvrdil pozici vedoucího střelce v soutěži.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:10.

90+2

90+1

V závěru utkání drží Benfica míč na svých kopačkách a nevypadá to, že by následující minuta měla vypadat jinak.

90

Hlavní rozhodčí nastaví v tomhle utkání dvě minuty.

89

Krovinovic se při trochu komickém pádu nejspíš zranil a momentálně je v péči zdravotníků.

88

Davidson se až příliš pokoušel vymyslet nějakou kličku a v dobré pozici o míč přišel.

87

Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Jonas, přichází Haris Seferović.

86

Ofsajd zastavil slibnou akci Chaves.

85

Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Pedro Tiba, přichází Filipe Melo.

85

Patrao se ocitl v zajímavé pozici, avšak jeho střela nebyla přesná a pouze rozvlnila boční síť.

84

Ani ten ale ke kýžené brance nevedl.

83

Hosté budou zahrávat první rohový kop v tomhle utkání.

82

Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Raúl Jiménez.

81

Další chyba na hostující straně, která mohla vést k nebezpečné střele, jenže žádnému z domácích hráčů se do zakončení nechtělo.