1:2

koniec po predl. (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)

25.01.2018, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.86 3.97 3.75

Domácí celek se v první třetině dostal do vedení, v té třetí dokázali hosté vyrovnat. Zápas tedy dospěl do prodloužení, které v poslední minutě rozhodl Tanner Pearson. (06:53:26)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto, Kings vyhrávají tento duel v prodloužení. Po rychlé akci pálil přesně domácí obranou zapomenutý TANNER PEARSON. Asistence: Drew Doughty a Dustin Brown.

64:18

Běží poslední minuta prodloužení.

64:11

Mike Smith kryje pokus Browna z předbrankové pozice.

63:08

Johnny Gaudreau zblokoval střelecký pokus Gáboríka. Vhazovat se bude před brankou Flames.

62:48

Tyler Toffoli se propracoval ke střele, z velké blízkosti neprostřelil brankáře.

62:22

Mnoho šancí prodloužení nenabízí, hraje se hodně takticky.

62:09

Mike Smith si dokázal poradit s pokusem, který vyslal z kruhu Trevor Lewis.

61:21

Flames kombinují v útočném pásmu.

61:01

Anže Kopitar se dostal do brejku po špatné přihrávce brankáře Flames, ale nedokázal překonat gólmana.

60:41

Matthew Tkachuk dostával přihrávku mezi kruhy, ale puk netrefil.

60:24

Hosté se dostali do útočného pásma, ve kterém kombinují.

60:01

Ve třetí třetině dokázal hostující celek vyrovnat, a tak se za stavu 1:1 bude hrát prodloužení.

60:00

1:2

Góly a asistencie: 15. Monahan (J. Gaudreau, Ferland) – 45. Muzzin (Kopitar, Doughty), 65. Pearson (Doughty, D. Brown)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Brouwer – S. Bennett, Jankowski, Hathaway – Hrivík, Stajan, Lazar.

Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Muzzin, Doughty, Gravel, Martinez, LaDue, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, Kempe, Toffoli – Gáborík, Amadio, Lewis – Clifford, Andreoff, T. Mitchell.

Rozhodca: O'Rourke, Sutherland – Gawryletz, Miller

Diváci: 19 004