O pohár priateľstva – ženy (krytý tvrdý povrch)

05.07.2020, 14:08 • NTC Bratislava • Miroslav Revaj

Tipsport: 4.0 1.25

4:6

0:2; 4:6 - Markéta Vondroušová

4:6

GEM, SET, ZÁPAS Markéta Vondroušová! Česká reprezentantka napokon ukončila tento zápas pri servise súpery, našej tenistke dovolila uhrať o jeden gem viac ako v prvom sete.

4:5

0:1; 4:5 - Viktória Kužmová

4:5

Viktória Kužmová zahrala presný úder k čiare, stratené podanie si berie späť a udržala sa tak ešte v tomto zápase! Za stavu 4:5 bude podávať na potvrdenie brejku a aj udržanie sa.

3:5

0:1; 3:5 - Markéta Vondroušová

3:5

Aut z rakety našej tenistky a tak stráca veľmi dôležitý gem! Markéta Vondroušová vyhráva v druhom sete 5:3 a ide podávať na víťazstvo v tomto zápase!

3:4

Markéta Vondroušová ukončila esom tento gem a ujíma sa vedenia 4:3 v druhom sete. Aj naďalej to je bez brejku.

3:3

Viktória Kužmová napokon priamym bodom ukončila tento gem, 3:3 v druhom sete!

2:3

0:1; 2:3 - Markéta Vondroušová

2:3

Markéta Vondroušová víťazným bekehndom ukončila tento gem, ktorý získava čistou hrou a ide do vedenia 3:2! Zatiaľ čakáme na prvý brejk v druhom sete.

2:2

Na tretí pokus už bola Viky úspešná a tak vyrovnáva stav v druhom sete na 2:2!

1:2

0:1; 1:2 - Markéta Vondroušová

1:2

Markéta Vondroušová si bez problémov udržala tento servis, Kužmová nemala šancu reagovať na tento úder súperky.

1:1

Aj Viktória Kužmová zaznamenáva pri prvom servise v druhom sete čistú hru, 1:1!

0:1

Markéta Vondroušová esom ukončila prvý gem druhého setu!

3:6

0:1; 3:6 - Markéta Vondroušová

3:6

Česká tenistka čistou hrou ukončila prvý set a to pri podaní našej reprezentantky. Markéta Vondroušová vyhráva prvý set pomerom 6:3, ktorý bol dlho vyrovnaný, v začiatku bola dokonca lepšia Viky, ale dôležitý záver zvládla lepšie Vondroušová. Uvidíme, čo ponúkne druhý set.

3:5

Markéta Vondroušová víťazným úderom ukončila tento gem, v ktorom potvrdila brej a ujíma sa vedenia 5:3 v prvom sete! Viktória Kužmová tak musí podávať na udržanie sa v úvodnej sade hry.

3:4

0:0; 3:4 - Markéta Vondroušová

3:4

Markéta Vondroušová dobehla skrátený úder, následne poslal loptičku do protipohybu a berie tento servis súperky! Česká tenistka vyhráva v prvom sete 4:3!

3:3

Česká tensitka odvrátila dva brejkbaly, priamym bodom ukončila tento gem a vyrovnáva na 3:3 v prvom sete!

3:2

Viktória Kužmová trafila čiaru po priamom bode z podania, čistou hrou sa ujíma vedenia 3:2 v prvom sete!

2:2

0:0; 2:2 - Markéta Vondroušová

2:2

Skráteným úderom ukončila Markéta Vondroušová tento gem, v ktorom úspešne potvrdila brejk a vyrovnáva na 2:2 v prvom sete, začína sa odznova!

2:1

0:0; 2:1 - Markéta Vondroušová

2:1

Je tu ribrejk! Markéta Vondroušová si zobrala späť stratené podanie, Viky zahrala úder do paśky a celý tento gem ju môže mrzieť, rozohratý ho mala dobre, ale servis napokon stratila!

2:0

Viktória Kužmová berie prvé podanie súperky v tomto zápase! Vondroušová opäť zahrala úder len do pásky, skvelý začiatok pre našu reprezentantku.

1:0

0:0; 1:0 - Viktória Kužmová

1:0

Viktória Kužmová si opäť pomáha servisom, na úvod zápasu si pripisuje čistú hru!