6:0

koniec (3:0)

09.08.2020, 18:00 • MOL Aréna • 1. kolo • Miroslav Revaj

Tipsport: 1.3 5.41 9.58

Tri góly napokon v MOL Aréna padli aj v druhom polčase, Dunajská Streda dnes počas celého stretnutia dominovala a po výhre 6:0 sa dostáva na čelo fortunaligovej tabuľky. Do streleckej listiny sa v druhom polčase ešte zapísali Davis, Kalmár a skóre zápasu uzavrel svojim druhým presným zásahom Balić. Sereď si síce tiež dokázala vypracovať pár zaujímavých šancí, ale Jedlička svoje čisté konto nestratil.

Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu a úspešný štart do nového pracovného týždňa! (19:54:58)
Držanie lopty: 59 % : 41 %.
Strely na bránku: 10:5. Strely mimo: 7:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:7.

90+2

90+1

Dunajská Streda dala gól!

Predsa len sa MOL Aréna dočkala aj šiesteho gólu! Dunajská Streda stihla založiť v krátkom nadstavenom čase ešte jeden útočný výpad, Méndez našiel presnou prihrávkou v pokutovom území ANDRIJA BALIĆA a ten posiela loptu do siete – 6:0!

90

V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

89

Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

88

Striedajúci Sharani mohol pridať šiesty gól! Domáci futbalista získal loptu, krásne sa uvoľnil v pokutovom území, ale v stopercentnej šanci zakončil trestuhodne vedľa súperovej brány!

87

Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Zsolt Kalmár, prichádza Martin Bednár.

86

Sme už v samotnom závere tohto zápasu. Tri body zostanú v Dunajskej Strede, ktorá dnes Sereď jednoznačne prevalcovala.

85

Fábry našiel pri rýchlom prechode do útoku voľného Méndeza, ktorý následne vyslal spoza pokutového územai tvrdú strelu, ktorú Kanurić vyrazil pred seba a následne loptu do bezpečia odpratal Michalík.

84

Dnešné stretnutie sleduje 5450 divákov.

83

Hrá sa už teda len o konečnú podobu výsledku tohto stretnutia. Dunajská Streda by však určite ešte chcela streliť aspoň jeden gól, ktorý by ju v tabuľke vyniesol na prvé miesto.

82

Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu, možno sa však ešte bude niečo nadstavovať. O víťazstve domácich je už v predstihu rozhodnuté.

81

Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Filip Duranski, prichádza Denis Potoma.

80

Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Eric Ramírez, prichádza Zuberu Sharani.

80

Iván svojou aktivitou vybojoval rohový kop pre Sereď. Pretiahnutý center však len preletel pokutovým územím a nasledovať bude odkop od Jedličkovej brány.

79

Na druhej strane potom pohrozila aj Sereď, ale centrovanú loptu si domáca defenzíva postrážila. Hostia však zakrátko skúšajú opäť zaútočiť.

78

Ramírez našiel v pokutovom území Andzouana, ktorý sa ocitol vo veľkej šanci, ale na poslednú chvíľu pred ním zasiahla hosťujúca obrana a tak domáci futbalista vyprodukoval len slabé zakončenie!

6:0

Góly: 8. Ramírez (Kalmár), 12. A. Balić, 13. Divković (Davis), 60. Davis, 63. Kalmár, 90+1. A. Balić (Méndez)

Karty:   49. Michalík (SER)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:7.

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Rodolfo, Müller, Kružliak, Davis (69. Méndez) – Friede (69. Fábry), Schafer, Kalmár (C) (87. Bednár), A. Balić – Divković (69. Andzouana), Ramírez (80. Sharani).
Náhradníci: Száraz – Fábry, Andzouana, Malý, Méndez, Bednár, Sharani.

ŠKF Sereď: Kanurić – Morong, Ba, Hučko (C), Slaninka (46. Pankarićan) – Tatranský (46. Šumský), Duranski (81. Potoma) – Iván, Špehar, Mészáros (46. Michalík) – Jarovič (65. Jureškin).
Náhradníci: Yakubu – Mehić, Jureškin, Pankarićan, Šumský, Potoma, Michalík.

Rozhodca: Peter Kráľovič – Milan Štrbo, Martin Vitko – Anton Ihring