MONACObet liga

FC ŠTK 1914 Šamorín – FK Poprad

3:1

koniec (1:1)

09.08.2020, 10:30 • Pomlé, Šamorín (kapacita: 2000) • 2. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove)

Tipsport: 1.5 4.0 5.2

Poprad sa dnes síce snažil, ale Šamorín pozíciu favorita potvrdil a po hattricku Jakuba Čuntu získal všetky tri body. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem peknú nedeľu. (12:31:10)

90+2

90+2

Žltú kartu dostáva Doplníme (FC ŠTK Šamorín).

90+1

Striedanie v tíme FC ŠTK Šamorín: z ihriska odchádza Dominik Veselovský, prichádza Norbert Brodziansky.

90

Šamorín dáva gól!
JAKUB ČUNTA dnes zaznamenal hattrick. Dovŕšil ho z penalty. Vavrúš síce smer strely vystihol, ale trochu mu predsa len chýbalo.

89

Ernest Boateng mohol zo stredu poľa bežať sám na bránku, ale nemal dostatočnú rýchlosť. Zabrzdil a prihral na spoluhráča, ktorý bežal z druhej vlny. Ten chcel obísť Vavrúša, lenže ten ho zoťal. Aspoň tak to videl hlavný arbiter, ktorý nariadil penaltu. Popradská vlna nevôle, že prvá išla lopta sa neujala. Uvidíme jedenástku.

88

Žltú kartu dostáva Ľubomír Mezovský (FC ŠTK Šamorín).

87

Jakub Čunta si našiel prihrávku vo vápne súpera a aj keď bol vo veľkom uhle, tak loptu nakopol a jeden z obrancov Popradu si ju takmer zrazil do vlastnej bránky.

86

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Erik Hurný, prichádza Patrik Rumanský.

85

Vo výbornej šanci bol dnes celkom aktívny Oscar Castellano Matallana. Z hranice pokutového územia poslal technický obstrel, brankár Valach si s ním poradil.

84

Striedanie v tíme FC ŠTK Šamorín: z ihriska odchádza Juraj Pančík, prichádza Lukáš Leginus.
Striedanie v tíme FC ŠTK Šamorín: z ihriska odchádza Denis Jančo, prichádza Martin Rymarenko.

83

Po centri z rohu sa nedohodli dvaja obrancovia Šamorína, zrazili sa a lopta prepadla za nich. Našťastie pred domácich to bol len ďalší roh a nie šanca pre Poprad. Vzápätí sa už juhoslovenský tím ubránil.

82

Oscar Castellano Matallana centroval z priameho kopu na zadnú žrď, defenzíva Šamorína potlačila loptu na roh.

81

Žltú kartu dostáva Dominik Veselovský (FC ŠTK Šamorín).

80

Vyzerá to tak, že záverečných desať minút bude poriadne zaujímavých, pretože Poprad je v posledných minútach aktívnejším tímom. Určite cíti šancu na vyrovnanie.

78

Jeden z domácich hráčov potreboval ošetrenie po tvrdom zákroku pri postrannej čiare. Bude v poriadku a môže pokračovať v hre.

77

Ernest Boateng mal byť na konci rýchlej a veľmi peknej kontry domácich. Dostal loptu na hranicu šestnástky, z prvej ju trafil veľmi zle. Na bránku ten pokus nešiel ani omylom.

76

Po centri z rohového kopu lopta nebezpečne spadla na päťke vo vápne domácich, zakončenie Popradčania nevymysleli. Šamorín je však v posledných minútach dosť ospalým tímom.