koniec (2:2, 0:0, 3:0)

25.08.2020, 17:30 • ČEZ stadion, Kladno • Anna Ardonová cz

Tipsport: 1.55 4.8 3.88

To je ode mě dnes vše a přeji vám hezký zbytek dne. (19:55:53)
Kladno si vytvořilo dvoubrankové vedení po gólech Nicolase Hlavy a Antonína Melky. Slavia ale zabrala a ještě v té samé třetině dokázala skóre srovnat. Góly za Slavii vstřelili Filip Kuťák a Petr Kafka. Během druhé třetiny žádné branky nepadly a skóre se měnilo až ve třetí třetině. Vítězná trefa zápasu patřila Matyáši Filipovi. Slavia zkusila ještě odvolat gólmana, toho však Kladno využilo a dalšími dvěma góly určilo na konečných 5:2. Do prázdné se trefili Marek Račuk a Štěpán Bláha.

59:46

Kladno právě vstřelilo branku!
Ani teď to Slavii nevyšlo, ztratila puk a dopředu se rozjel ŠTĚPÁN BLÁHA, který určuje konečné skóre zápasu 5:2. Bez asistence.

59:12

Slavia opět zkouší hru bez brankáře.

58:42

Puk ve svém pásmu získal MAREK RAČUK, který zkušeně trefuje od levého kruhu prázdnou bránu Slavie. Bez asistence.

58:25

Roman Málek zůstává na střídačce a Slavia zkusí vyrovnat s hráčem navíc v poli.

58:25

Oddechový čas pro hosty.

57:20

Slavia se snaží srovnat skóre a usadila se v útočném pásmu.

55:26

Kvůli špatné rozehrávce kladenských hráčů se dostává Slavie dopředu. Hráč Slavie puk jen nahodil a Košarišťan bezpečně kotouč zlikvidoval.

54:53

Zatím se Kladenští do větší šance nedostali. Ani Guman, který tvrdě pálil z levého kruhu, nebyl úspěšný a skóre zůstává stejné.

53:27

Kladno hned ztrácí útočné pásmo a Slavia se úspěšně brání ve čtyřech.

53:21

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Doležal – 2 min., podrážení).

52:50

Kubík měl teď obrovskou šanci navýšit náskok Kladna, když střílel z vrcholu kruhů. Málek ale zkušeně puk chytil.

51:40

Hra se na delší čas usadila ve středním pásmu, kde puk vybojovala Slavia. Ta ovšem nedokázala srovnat skóre a hra se opět přelévá ze strany na stranu.

50:00

Vrdlovec ujel za obranu, ale Košarišťan jeho bekhendový blafák chytil.

49:05

Slavia se dostává do útočného pásma, kde puk hned zase ztrácí. Zablokonavá střela Kladna končí na střídačce a hra se přerušuje.

47:07

Krejčí z pravého kruhu střílel na Košarišťana, ten jistě chytil puk do náruče.

45:52

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kubík – 2 min., faul kolenem).

5:2

Góly a asistencie: 3. Hlava (Bláha, Zelingr), 8. Melka (Sorokin), 41. Filip (Kehar), 59. Račuk, 60. Bláha – 10. Kuťák (Kafka), 18. Kafka (Bednář, Kuťák)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Kehar (A), Zelingr, Ticháček, Sorokin, Štochl, Mikliš – Šapovaliv, Kubík, Melka – Jelínek, Račuk (C), Guman – Hlava, Pitule (A), Š. Bláha – Bernat, Filip, Urban

HC Slavia Praha: Málek (Michajlov) – Duda, Novák (C), Krejčí, Valík, Barák, Hovorka – Kuťák, Bednář, Kafka – Doležal (A), Všetečka, Slavíček – Tomica, Vrdlovec, Kružík – Ondráček, Kohút, Petrov

Rozhodca: Dundr, Řešátko – Kučera, Koželský