2:3

koniec (0:2, 1:1, 1:0)

03.09.2020, 18:00 • Erste Bank Aréna • Miroslav Revaj

Tipsport: 1.8 4.7 2.92

Ďalší gól však už domáci streliť nestihli a tak Viedeň prehráva v domácom prostredí tento prípravný zápas s Bratislavou 2:3! V poslednej tretine tak skórovali už len domáci, ale gól Richtera prišiel neskoro.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera! (19:58:31)

59:31

Viedeň dala gól!
Je znížené! Domáci hokejisti predsa len využívajú presilovku o dvoch hráčov a ešte z toho bude poriadna dráma! Pred bránkou hostí sa najlepšie zorientoval RICHTER a odrazený puk upratal do siete – 2:3!

59:14

Nahodenie od modrej Hamerlík pokryl, hra je prerušená.

58:58

Obrovská šanca pre domácich na skórovanie, Viedeň hrá presilovku 5 na 3!

58:53

Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Bohunický – 2 min.).

58:26

Viedeň ešte získala presilovku v távere tretej tretiny, musí ju využiť na strelenie kontaktného gólu.

58:01

Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny.

57:58

Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Sloboda – 2 min., sekanie).

57:06

Domáci hokejisti majú čoraz väčší problém dostať sa do útočného pásma, čas hrá proti nim. Vyzerá to, že Bratislava na ľade Viedne dokáže uspieť.

56:27

Ofsajd zastavil tento rodiaci sa útok domáceho tímu.

55:46

Až za svoju bránku si domáci museli pre tento puk. Bratislava pomaly prepína na defenzívnejší režim, nemá dôvod útočiť.

55:16

Pre domácich hokejistov už začína plynúť čas veľmi rýchlo a potrebujú čo najskôr streliť kontaktný gól.

54:10

Okolo domácej bránky preletela zaujímavá prihrávka, ale nikto z hostí nedokázal puk zachytiť. Bratislava je však stále usadená v útočnom pásme.

53:28

Domáci hokejisti sa usadili v útočnom pásme, ihneď však čelia vysokému napádaniu zo strany svojho dnešného súpera.

52:46

Po dlhej tu bol útok zo strany domáceho celku, ale kombinácia bola nepresná a puk sa vracia späť na hokejky Bratislavy.

52:13

Viedeň sa teraz nedokáže vymaniť z tlaku súpera, ale nepúšťa ho do zakončenia. Pre Bratislavu sú toto veľmi vzácene pasáže, jej bránka nie je v ohrození.

51:21

Veľmi dlhú dobu sa Bratislava držala v útočnom pásme, ale do zakončenia na bránkára to nesmerovalo. Pre hostí je však podstatné, že sa hralo ďaleko od ich brány.

50:10

Dostávame sa do druhej polovice poslednej retej tretiny. Bratislava aj naďalej vyhráva na ľade svojho dnešného súpera 3:1 a smeruje tak za víťazstvom.

2:3

Góly a asistencie: 38. GroBlercher, 60. Richter – 11. Šedivý, 16. Miklík, 38. Lapšanský

Vienna Capitals: Starkbaum (Wraneschitz) – Fischer, Leduc, Wall, Peter, Hackl, Lakos, Pallierer, Richter – Wukovits, Vause, Loney – Cijan, Nissner, Rotter – Bauer, GroBlercher, Hartl – Artner, Antal, Kittinger