27.09.2020, 15:00 • Hartwall Arena, Helsinky • Jiří Sameš cz

→ 0+0, -2 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 17:38

JOK: David Sklenička
→ 0+1, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 19:14 (17:26:59)
Dnešní utkání sledovalo 3 901 diváků.
Statistické okénko

Střely na bránu: 23 – 35; Vhazování: 26 – 27; Přesilová hra: 1/4 – 0/2; Trestné minuty: 08 – 12; Útočné pásmo: 13:04 – 09:44
Dnešní střetnutí Jokerit Helsinky vs. CSKA Moskva právě skončilo a hostující tým se nakonec raduje z úspěchu 4:2. Hokejisté CSKA získali sedmou výhru z dosavadních devíti zápasů v letošní sezoně KHL.

Hostující mužstvo třikrát skórovalo ve třetí periodě. Rozhodující branku obstaral útočník Andrej Světlakov v čase 57:08.

59:56

59:56 Dmitrij SAMORUKOV - 2:4

59:56

CSKA právě vstřelilo branku!
O vítězi dnešního klání je definitivně rozhodnuto! DMITRIJ SAMORUKOV vyhodil kotouč obloukem z obranného pásma a ten si potom našel cestu až do opuštěné brány domácích. Jeho druhá branka v letošní sezoně! Asistence: Sergej Andronov.

59:16

Schroederovi střela nesedla a hosté poslali kotouč do středního pásma.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí periody!

58:28

Vhazování po levé ruce Šaryčenkova a helsinský tým to zkouší bez gólmana.

58:28

Oddechový čas pro tým Jokerit Helsinky.

58:28

Dobré střídání Jokeritu. Ke střele se dostal O'Neill, následně také Kivistö. Gólman CSKA v obou případech připraven na správném místě.

57:08

57:08 Andrej SVĚTLAKOV - 2:3

57:08

Necelé dvě minuty do konce třetí periody a CSKA se ujímá vedení 3:2! Před bránou se dobře orientoval ANDREJ SVĚTLAKOV, který zleva z těsné blízkosti překonal Kalninše. Asistence: Alexandr Popov, Bogdan Kiselevič.

56:50

Z pravého kruhu pro vhazování vystřelil Goldobin, ale našel pouze lapačku Kalninše.

56:14

Na opačné straně neúspěšná útočná snaha Kempeho, jenž se dostal do ofsajdu.

55:30

Střelecký pokus Junttily z levého kruhu pro vhazování postrádal na přesnosti.

53:08

Jokerit v závěrečné dvacetiminutovce platí za lepší mužstvo. Dokáže toho využít a vrátit se zpět do vedení?

52:11

Střely na bránu: 21 – 30

2:4

Góly a asistencie: 6. Joensuu (D. Sklenička, O'Neill), 28. Savinainen (Lehtonen, Tolvanen) – 1. Slepyšev (Loktionov, Goldobin), 44. Andronov (Loktionov, Samorukov), 58. Svetlakov (Popov, Kiselevič), 60. Samorukov (Andronov)

Jokerit Helsinki: Kalniņš (Lindbäck) – Lehtonen, Pudas, J. Krejčík, D. Sklenička, Lööv, Kivistö – Junttila, Schroeder, Nicklas Jensen – Joensuu (A), O'Neill (A), Tolvanen – Savinainen, Norman, Pakarinen – H. Ikonen, Pihlström, Anttila (C).

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Skotnikov) – Blažijevskij, M. Robinson (A), Dahlbeck, Samorukov, Kiselevič, Rykov – Slepyšev (A), Loktionov, Goldobin – Mamin, Šalunov, Okulov – M. Kempe, Andronov (C), P. Karnauchov – Popov, Svetlakov, Leipsic – Sorkin.

Rozhodca: Fatejev, Judakov – Sivov, Šalagin

Diváci: 3 901