27.09.2020, 16:30 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Vendula Zdražilová cz

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:58:47)

Jindřich Abdul (CER) 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:42
Adam Liška (CER) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:07
Dnešní utkání sledovalo 1516 diváků.
Střely na branku: 23 – 32
Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí v prodloužení, když v jeho poslední minutě skóroval Daniil Vovčenko a domácí se tak radují z výhry. Hosté se nakonec musí spokojit s jedním bodem, ale určitě jsou za něj rádi, protože ještě ve třetí třetině prohrávali o jednu branku.

64:15

64:15 Daniil VOVČENKO - 3:2

64:15

Čerepovec právě vstřelil branku!
Je hotovo. Domácí nakonec rozhodují o osudu tohoto duelu a berou bonusový bod navíc. DANIIL VOVČENKO si sjel těsně před Reideborna a blafákem do bekhendu ho překonal – 3:2. Asistence: Kirill Adamčuk.

64:00

Hraje se poslední minuta prodloužení.

62:43

Další větší tlak hostů, kteří mohli znovu rozhodnout, ale Podjapolskij byl proti a zakročil.

62:16

Hosté se dostali znovu před domácí klec, ale jejich pokus příliš Podjapolského neohrozil.

61:50

Nigel Dawes se dostal do blízkosti domácí branky, jeho pokus šel jen do beka Čerepovce.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a jdeme minimálně do prodloužení.

60:00

59:50

Ještě akce domácích, ale nic z toho není.

59:11

Už to vypadá, že oba celky budou chtít tento stav ubránit a rozhodnout v nastavené hrací době či nájezdech. Už se nikam neženou.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28

57:28 Arťom GALIMOV - 2:2

3:2

Góly a asistencie: 36. Abdul (J. Morozov, Vittasmäki), 52. Vovčenko (Petunin, Provolnev), 65. Vovčenko (Adamčuk) – 48. Fisenko (K. Petrov), 58. A. Galimov (Jarullin, K. Petrov)

Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (Šugajev) – Kudako, Lalonde (A), Vittasmäki, Provolnev, Adamčuk, M. Chabarov, Afanasjev – Abdul, Liška, J. Morozov – J. Jakovlev, Geraskin (C), Kara – Kodola, Vovčenko (A), Petunin – Čižikov, A. Alexejev, Dumbadze – Kazakov.

Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Judin, Ľamkin, Chenkeľ, Bogatov, Fazylzianov – K. Petrov, Azevedo (A), S. Da Costa – Dawes, Dyňak, A. Galimov – Galijev, Safonov, Zaripov (C) – Fisenko, M. Gluchov, Kuvardin – Lukojanov (A).

Rozhodca: Romaško, Soin – Savenkov, Strelcov