Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HKM Zvolen

9:2

koniec (2:1, 3:0, 4:1)

06.12.2020, 16:45 • Zimný štadión mesta Poprad • 20. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka

Tipsport: 1.85 4.3 3.19

52:09

Zvolenčania si zahrajú presilovku, dve minúty za seknutie dostáva Michael Vandas.

50:35

Zvolenčania budú hrať v oslabení. Mikko Nuutinen je potrestaný dvomi minútami za hákovanie.

38:36

Rytieri si rozhodne nepomáhajú. Prichádza vylúčenie Miloša Kelemena na dve minúty za hákovanie.

36:58

Bjalončík už naskočil z trestnej lavice. Videli sme nie veľmi vydarenú presilovku Zvolena a v početnej výhode teraz budú hrať domáci. Na dve minúty za hákovanie je vylúčený Ján Chlepčok.

34:31

Zvolen má k dispozícii presilovku. Peter Bjalončík dostáva dve minúty za hákovanie.

29:03

Presilovú hru si po prvýkrát zahrajú aj hostia. Marcel Haščák je na dve minúty vylúčený za nedovolené bránenie.

22:24

Po prvýkrát v zápase sa bude vylučovať. Za seknutie je na dve minúty vylúčený Peter Hraško a Poprad bude hrať presilovku.

9:2

Góly a asistencie: 11. Matúš Paločko (Bjalončík, Matej Paločko), 18. Zagrapan (Tavi, Livingston), 21. Handlovský (Vandas), 25. Livingston (Tavi, Handlovský), 39. Svitana (Skokan, Haščák), 45. Haščák (Brejčák, Skokan), 46. Vandas (Hudec, Preisinger), 52. Haščák (Skokan, Svitana), 60. Vandas (Drgoň, Handlovský) – 15. Kelemen (Bondra, Mikúš), 54. Hraško (Nuutinen)

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Ulrych, Drgoň, Dalhuisen, Brejčák, Repe, Hudec, Česánek – Svitana, Skokan, Haščák – Vandas, Preisinger, Handlovský – Tavi, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Jevoš

HKM Zvolen: Rahm (41. Trenčan) – Betker, Hatala, Ivan, Melancon, Hraško, Kubka, Meliško – Bondra, Mikúš, Kelemen – McPherson, Helewka, Nuutinen – Stupka, Zuzin, Tibenský – Ďuriš, Chlepčok, Marcinek – Gubančok

Rozhodca: Tvrdoň, Hronský – Kacej, Crman