07.12.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Vendula Zdražilová cz

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:51:35)

Martin Bakoš (SPM) 1+1, 3 střely, čas na ledě 14:46
Lukáš Radil (SPM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:36
Július Hudáček (SPM) 27 zákroků, 2 góly, 93,1%

Jakub Krejčík (JOK) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:22
David Sklenička (JOK) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:07
Utkání sledovalo 2711 diváků.
Střely na branku: 25 – 29
Je dobojováno. Prodloužení trvalo přesně čtyřiapadesát vteřin a rozhodl hod Martin Bakoš, který tak zařídil bonusový bod pro Spartak. Hosté se tak musí spokojit s bodem jedním. Sledovali jsme svižnou hru na obou stranách, po dvou třetinách byl stav nerozhodný 2:2 a ve třetí periodě už branka nepadla, zápas tak došel do prodloužení a šťastnější tak jsou hráči Moskvy.

60:54

60:54 Martin BAKOŠ - 3:2

60:54

Spartak právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé. Na konci první minuty prodloužení dostal přihrávku od Djuseho MARTIN BAKOŠ, jenž si sjel na pravou stranu a velmi svižnou ranou pak překonal zaskočeného Janise Kalninše a stává se tak hrdinou zápasu. Zařídil totiž pro svůj tým dva body – 3:2. Asistence: Emil Djuse a Daniil Averšin.

60:28

Hned ale přišli o kotouč a hosté se pak snažili o rychlý průchod do útočného pásma, ale nakonec o puk přišli.

60:15

Domácí jsou u kotouče a jako první jdou v nastavené hrací době do útočné akce.

60:01

Střely na branku: 24 – 29
Je to tak. Základní hrací doba vítěze nepoznala a na řadě je tedy pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud ani to nerozhodne, dojde na samostatné nájezdy.

60:00

59:40

Už to vypadá, že se nic nestane, ani jeden tým se nikam nežene a pravděpodobně se tedy dočkáme v tomto utkání minimálně prodloužení.

59:08

Hudáček zapsal další zákrok a pomohl svému týmu, ten ale čelí nadále menšímu tlaku soupeře.

58:26

Marko Anttila si rukou poslal puk na svoji hůl, poté se obrovitý útočník hostů dostal na pravou stranu a vystřelil, ale proti jeho pokusu byl Július Hudáček.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

3:2

Góly a asistencie: 17. Talalujev (Bakoš), 21. Kulik (Lehterä, Širokov), 61. Bakoš (Djuse, Averšin) – 19. Joensuu, 21. Savinainen (Schroeder, Tolvanen)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kulik, Djuse, Zubarev, Sokolov, Rylov (A), Serikov, D. Musin – Širokov (A), Lehterä, Nikoncev (C) – Fjodorov, Radil, Zubov – Talalujev, Bakoš, Ľubimov – Juňkov, Kotljarevskij, Averšin – M. Cyplakov.

Jokerit Helsinki: Kalniņš (Lindbäck) – A. Grant, Lööv, J. Krejčík, Friman, D. Sklenička, Pudas – Regin, O'Neill (A), Joensuu (A) – Tolvanen, Savinainen, Schroeder – Mäenalanen, Nicklas Jensen, Haapala – Pihlström, Junttila, Anttila (C).

Rozhodca: Bělov, Fraňo – Kučava, Strelcov