Tipsport extraliga (ČR)

BK Mladá Boleslav – Berani Zlín

2:3

koniec po predl. (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)

21.12.2020, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 6. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav) cz

Tipsport: 1.46 5.3 5.76

51:00

Teprve potřetí v tomto zápasu putuje zlínský hráč na trestnou lavici. Za sekání byl na dvě minuty vykázán Daniel Gazda (ZLN). Středočeši tak mají příležitost rozhodnout zápas.

37:18

Zlín si svou aktivitou a důrazem před brankářem vysloužil faul domácích. Za nedovolené bránění odjel dvouminutový trest odpykat Jakub Strnad (MBL).

29:39

Na dvě minuty za nedovolené bránění byl rozhodčími vykázán kapitán Mladé Boleslavi Martin Ševc (MBL).

07:59

Hosté si dlouho přesilovku nezahráli. Po chvíli byl totiž vyloučen na dvě minuty za hákování Antonín Honejsek (ZLN).

07:38

Za vysokou hůl byl dvěma minutami potrestán Jakub Strnad (MBL).

03:42

Je tu první vyloučení tohoto klání, a to na straně středočeského celku. Menší trest za nedovolené bránění si odjel odpykat Matyáš Hamrlík (ZLN).

2:3

Góly a asistencie: 16. Kotala (Pláněk, Jääskeläinen), 48. Flynn (P. Kousal) – 1. Karafiát (Köhler), 7. Řezníček (Šlahař, P. Sedláček), 64. Vopelka (Honejsek)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Ševc (C), Pláněk (A), Bernad, Fillman, Šidlík, Allen, Hrbas – Lunter, Cienciala, Šťastný – Jääskeläinen, A. Zbořil (A), Kotala – Flynn, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský.

Berani Zlín: Huf (Kašík) – Ferenc, Řezníček, M. Novotný, Žižka (C), Nosek (A), Gazda, Hamrlík – J. Ondráček, Karafiát, Köhler – Vopelka, Honejsek, Okál – Šlahař, P. Sedláček, Sebera – Václavek, Poletín, Kubiš (A).

Rozhodca: Hejduk, Šindel – Lhotský, J. Svoboda

Diváci: hráno bez diváků