1:4

koniec (0:0)

07.02.2021, 17:30 • Anfield Road, Liverpool • 23. kolo • Miroslav Revaj

Tipsport: 3.15 3.63 2.31

Druhý polčas na Anfield Road už ponúkol bohatú gólovú nádielku. Výborný vstup do druhého dejstva malo City, ktoré v 49. minúte išlo do vedenia zásluhou Gündoğan. V 63. minúte domáci narozdiel od hostí pokutový kop premenili a to vďaka Salahovi. Potom sa však znova presadil Gündoğan, ďalej sa k nemu pridali ešte Sterling a Foden a tak Liverpool prehral doma vysoko 1:4!

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok večera! (19:22:56)

90+3

90+2

Predsa len to ešte bol aj rohový kop zo strany hosťujúceho celku, ten však Liverpool dokázal ubrániť.

90+1

Hostia sú pri lopte a už len kombinujú na svojej polovici ihriska, netreba sa nikam zbytočne ponáhľať.

90

V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

89

Čoskoro sa naplní aj riadny hrací čas. Niečo málo sa však určite ešte nadstaví.

88

Sme už v záverečnej časti tohto zápasu. O všetkom je rozhodnuté, na domácich tvárach vidno sklamanie.

87

Napokon sme sledovali rohový kop Liverpoolu, ale ten nič zaujímavého neponúkol.

86

Domáci celok je momentálne pri lopte, ale nedarí sa mu v prechode na útočnú polovicu.

85

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Andrew Robertson, prichádza Kostas Tsimikas.

84

Zvyšok zápasu sa tak bude už len dohrávať. Liverpool dnes bude musieť prehltnúť túto prehru s aktuálnym lídrom súťaže.

83

83. Phil Foden (MAC) - 1:4

83

Manchester City dal gól!
A je definitívne rozhodnuté o osude tohto zápasu, toto je už v podstate tak trocha aj debakel pre domáci celok! PHIL FODEN sa dostal k lopte, krásne sa uvoľnil v pokutovom území a presnou strelou dáva štvrtý gól hostí v tomto zápase – 1:4!

82

Postupne sa však už hostia dostávajú na útočnú polovicu, domáci sa teda musia brániť.

81

City je pri lopte, smerom dopredu sa teraz neponáhľa a čelí vysokému napádaniu zo strany súpera.

80

Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Bude z toho ešte dráma?

78

Liverpoolu už veľa času na dva góly nezostáva, navyše hostia sú veľmi nabudení a neboja sa naďalej útočiť.

77

77. Raheem Sterling (MAC) - 1:3

77

No ale pozor! Je tu tretí gól hosťujúceho tímu v tomto zápase a ten už môže znamenať definitívu. Brankár Alisson si to dnes u svojich spoluhráčov zrejme poriadne ako sa hovorí vyžerie, pretože aj tento gól ide čisto na jeho triko. Allison zle rozohral loptu, ktorý nabil priamo na kopačku Silvu, ten poslal loptu na nabiehajúceho RAHEEMA STERLINGA pred bránu a hlavičkou ju dopravil do siete – 1:3!