Majstrovstvá sveta klubov

SE Palmeiras – Tigres UANL

0:1

koniec (0:0)

07.02.2021, 19:00 • Education City Stadium, Al Rayyan • Semifinále • Jakub Kopřiva cz

Fortuna: 2.4 3.05 3.35

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek nedělního dne a těším se při čtvrtečním finále, které bude samozřejmě hodně zajímavé. Hezký večer! (21:02:08)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 4:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 12:13.
Je dobojováno! Úvodní semifinále zvládl lépe mexický celek Tigres, který porazila brazilské Palmeiras 1:0 a postoupil tedy do finále Mistrovství světa klubů, kde vyzve vítěze zítřejšího zápasu Bayern Mnichov – Al Ahly, kde je jasným favoritem samozřejmě Bayern Mnichov. Ale zpět k dnešnímu utkání. Mexický celek byl od začátku aktivnější a vytvářel si brankové příležitosti. V prvním poločase měl tři obrovské šance, ale všechny zlikvidoval skvělý Weverton. Ve druhém poločase byl Tigres také aktivnější a zaslouženě se dočkal vedoucí branky, když v 54. minutě proměnil penaltu zkušená Gignac! Ve zbytku zápasu se už mexický celek nikam nehnal a více ze hry mělo Palmeiras, které ovšem směrem dopředu nevymyslelo nic a vyrovnat nedokázalo. Tigres tedy vyhrálo 1:0 a postoupilo do velkého finále, které je na programu ve čtvrtek!

90+7

90+7

A pozor, protože po zblokované střele skončil míč těsně vedle branky mexického celku! Z následného rohu ale nic nebylo a víc se už zřejmě nestane!

90+6

Palmeiras rozjíždí zřejmě poslední útok v tomto utkání, tak uvidíme, co z něho bude...

90+4

Snažení brazilského celku skončilo útočným faulem na brankáře Guzmana.

90+3

Brazilský celek samozřejmě vsadil vše na útočnou kartu, ale nedaří se mu, ale vůbec. Tigres brání těsné vedení.

90+2

Střídání v týmu Tigres UANL: ze hřiště odchází Aquino, přichází Sierra.

90+1

Rozhodčí přidal šest minut!

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Závěrečný tlak brazilského celku se zatím nekoná. Tigres skvěle brání a soupeře nepouští do zakončení. Vypadá to, že do velkého finále postoupí tým z Mexika!

87

Střídání v týmu Tigres UANL: ze hřiště odchází L. Quinones, přichází Fulgencio.

86

Střídání v týmu Tigres UANL: ze hřiště odchází Duenas, přichází Meza.

84

Za zdržování hry vyfasoval žlutou kartu Guzman, brankář vedoucího Tigres.

82

Brankář mexického celku byl ošetřován, poté zahrávalo Palmeiras rohový kop, ale ani z něj se nic neurodilo a Tigres tedy stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.