Livesport Superliga (CZ)

Sokoli Pardubice – FBŠ Hummel Hattrick Brno

6:5

koniec po predl. (1:0, 1:1, 3:4 - 1:0)

21.02.2021, 18:00 • Sportovní hala Dašická, Pardubice • 24. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv) cz

Tipsport: 2.0 5.0 2.43

62:16

62:16 Jan SAVICKÝ - 6:5

62:16

Pardubice právě vstřelily branku!
Bod navíc nakonec zůstane v Dašické ulici, dvě minuty a šestnáct sekund po startu prodloužení svému celku vítězství přisuzuje JAN SAVICKÝ! Ten po kombinaci s Pakostou poslal puk z levé strany přesně pod víko brněnské svatyně! Asistence: Přemek Pakosta.

58:09

58:09 Luděk ONDRÁČEK - 5:5

58:09

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
Šmída musí jeho nepovedená střela teď hodně mrzet, LUDĚK ONDRÁČEK totiž z protiakce vyrovnává stav utkání a velmi pravděpodobně posílá dříve zdánlivě již rozhodnutý duel do prodloužení – 5:5! Asistence: Martin Nagy.

56:16

56:16 Martin NAGY - 5:4

56:16

V Dašické možná ještě uvidíme pěkné drama, necelé čtyři minuty před koncem totiž na rozdíl jediné branky snižuje MARTIN NAGY! Volný hostující hráč zachytil Ondráčkovu přihrávku a z levé strany rozvlnil síť pardubické svatyně – 5:4! Asistence: Luděk Ondráček.

46:33

46:33 Ivo TEICHMAN - 5:3

46:33

Po dvou na branky chudých periodách nyní sledujeme hotové brankové hody, vítr z plachet rozjetých hráčů Hattricku nyní vyhnal IVO TEICHMAN! Domácí borec totiž využil chyby soupeřovy obrany, přesunul se před Kuhna a následně hladce uklidil balónek do branky – 5:3! Bez asistence.

46:07

46:07 Marek FUCHS - 4:3

46:07

Tak pozor, tohle bude ještě zajímavé! Slezák krátkou přihrávkou zpoza klece nyní připravil vynikající střeleckou příležitost pro MARKA FUCHSE! Nikým nehlídaný hostující forvard následně poslal balónek přesně mezi tři tyče! Asistence: René Slezák.

42:45

42:45 Šimon HRONEK - 4:2

42:45

Hosté ale nehodlají hodit flintu do žita a po pouhých šesti sekundách hry snižují! Tentokrát přesně zakončil ŠIMON HRONEK, který z výpadu chytře zakončil ke vzdálenější tyči – 4:2! Asistence: Jiří Juhaňák.

42:39

42:39 Ivo TEICHMAN - 4:1

42:39

Tak tohle je hodně hořký vstup do třetí části pro hostující hráče, kteří rázem v Dašické ulici prohrávají už o tři branky! Na střeleckou listinu se tentokrát zapisuje IVO TEICHMAN, který v gól přetavil kvalitní souhru s Kučerou – 4:1! Asistence: Lukáš Kučera.

41:54

41:54 Přemek PAKOSTA - 3:1

41:54

Další ukázková akce z dílny Sokolů – další gól! Šmíd poslal míček Savickému, který jej obratem poslal před brankoviště nikým nehlídanému PŘEMKU PAKOSTOVI. Ten následně zakončil přesně pod horní tyč Kuhnovy svatyně – 3:1! Asistence: Jan Savický.

30:22

30:22 Matěj HRONEK - 2:1

30:22

Rychlá akce hostů vede ke snížení, v Pardubicích už je to znovu jen o gól! Kontaktní branka je na světě, z brejku mimo dosah maskovaného muže v domácím brankovišti zakončil MATĚJ HRONEK! Asistence: Filip Horák.

28:10

28:10 Jan SAVICKÝ - 2:0

28:10

Prvotní nepřesné zakončení nakonec nemusí JANA SAVICKÉHO vůbec mrzet, domácí forvard totiž o pár sekund později po souhře s Adamem Šmídem mířil naprosto přesně a navýšil náskok Sokolů na dvě branky! Asistence: Adam Šmíd.

13:32

13:32 Lukáš KUČERA - 1:0

13:32

Krásná souhra domácích vede k první brance, Sokoli v polovině čtrnácté minuty otevírají skóre! Po bleskově rychlé sérii přihrávek se míček dostal na hůl Petržely, jehož zakončení od mantinelu ještě mimo dosah gólmana tečoval LUKÁŠ KUČERA – 1:0! Asistence: David Petržela.

6:5

Góly a asistencie: 14. Kučera (Petržela), 29. Savický (Šmíd), 42. P. Pakosta (Savický), 43. Teichman (Kučera), 47. Teichman, 63. Savický (P. Pakosta) – 31. Hronek (Horák), 43. Ši. Hronek (Juhaňák), 47. Fuchs (Slezák), 57. Martin Nagy (Ondráček), 59. Ondráček (Martin Nagy)

Sokoli Pardubice: Haleš (Aubus) – Oubrecht, Kaluža, Kohoutek, Slabý, Prix – Kučera, Teichman, P. Pakosta – Klein, Velc, Šmíd – Savický, Petržela, Rusín – Smola, Žáček, Černý – Formánek.

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kuhn (Létal) – Jalový, J. Kůra, Horák, Kostka, Sládeček, Brom – Vlach, Hronek, M. Kůra – Slezák, Leško, Halama – Ši. Hronek, Fuchs, Juhaňák – Dvořák, Martin Nagy, Ondráček.

Rozhodca: Bališ, Varga.