Ligue 1 Uber Eats

FC Lorient – AS Saint-Étienne

2:1

koniec (0:1)

28.02.2021, 15:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (Lorient). • 27. kolo • Petr Frömel cz

Tipsport: 3.02 3.24 2.6

86

86. Armand LAURIENTE - 2:1

86

Lorient právě vstřelil branku!
ARMAND LAURIENTE svým druhým gólem otáčí průběh zápasu. Mendesova přihrávka zprava projela skrz pokutové území na levou stranu, kam naběhl zmíněný domácí útočník, který zblízka zamířil do volné části hostující svatyně.

66

66. Armand LAURIENTE - 1:1

66

Je vyrovnáno. ARMAND LAURIENTE pravačkou parádně zamířil k levému hornímu rohu brány a ač se Jessy Moulin natahoval, co to šlo, na rychlý balón nedosáhl.

14

14. Harold MOUKOUDI - 0:1

14

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
HAROLD MOUKOUDI zůstal nepokrytý v pokutovém území a pravačkou tečoval míč, trochu se štěstím, to levého horního rohu brány. Matthieu Dreyer neměl moc šancí zasáhnout.

2:1

Góly: 66. Lauriente, 86. Lauriente – 14. Moukoudi (Nordin)

Karty:   48. T. Chalobah (LOR) – 56. Debuchy (SET), 73. Moueffek (SET), 84. Douath (SET)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:15.

FC Lorient: Dreyer – H. Mendes, Laporte, Gravillon, Le Goff – Abergel (C) – Le Fée (61. Wissa), T. Chalobah, Monconduit (61. Lemoine), Boisgard (61. Lauriente) – Moffi (83. Grbic).
Náhradníci: Nardi – Hergault, Wadja, Lemoine, S. Marveaux, Wissa, Grbic, Lauriente, Hamel.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Trauco – Neyou – Bouanga, M. Camara (83. Douath), Youssouf (59. Moueffek, 88. Rivera), Nordin (83. Aouchiche) – Modeste (60. Abi).
Náhradníci: Bajič – Kolodziejczak, Douath, Aouchiche, Rivera, Moueffek, Sow, Abi, Monnet-Paquet.

Rozhodca: S. Frappart – Y. Boutry, M. Annonier